Bursaspor’dan ahlaksız futbolcuya tepki!

Sosyal medya hesaplarından çirkin bir paylaşımda bulunan Amed SF futbolcusu Emrullah Sayar hakkında Bursaspor Kulübü, Türkiye futbol Federasyonu'na gerekli şikayette bulunulduğunu açıkladı.

Bursaspor Kulübü‘nün sosyal medyada yaptığı paylaşımda “Amed Sportif Faaliyetler profesyonel futbolcusu Emrullah Sayar kulübümüz Bursaspor ile oynanacak maç öncesinde sosyal medya aracılığı ile kulübümüze hakarette bulunmuştur. Ülkemizde bulunan yas havasını ve futbolun birleştirici ruhunu zedeleyen paylaşımın gayri ahlaki olduğu aşikârdır.

Mevcut davranış Bursaspor‘a değil tüm futbol camiasına hakaret olarak algılanmaktadır. Bahsi geçen oyuncunun gerekli cezayı alması için Türkiye Futbol Federasyonu‘na kulübümüz tarafından resmi şikayette bulunulmuştur.” ifadeleri kullanıldı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kenan yorumuna yanıt olarak

   Yavaşşş. Aynı tarife bize olmasın da. Olum herifler şampiyonluğa gidiyor, sen daha karşı kaleye gidemiyon amk. Neyin 3-0’ı?

   6
   8
 1. Ulan adamlar bu topçuyu kadro dışı bırakmışlar bu açıklamasından dolayı. Bırakın herkese düşmanlık taslamayı , kime düşmanlık tasladıysanız gelen giden 3 5 atıp gidiyo , şu kışkırtmayı bırakında adam gibi maça gelip takımı destekleyin

  14
  1
 2. Son yaşanan deprem olaylarından sonra artik bir tatsizlik çıkmasın normal maçlarını yapsinlar gitsinler diye düşündüm ama amed denen takim harbiden sağlam bir karşılamayı hak ediyor.İlk maçta zaten yeterince kiskirttilar ama utanmadan hala topcusuyla,taraftarıyla devam ediyorlar.Bursa taraftarı hak edene hakettiğini misliyle öder,ödeyecektir.

  9
  3
 3. Am Et sipor, hah, şimdi tarrağı yediniz işte. Şu andan itibaren deprem meprem anca gider. Pazar gününe kadar Bursa’da bi deprem olmaz ve o stat yıkılmazsa, en az 40 bin kişi ordayız amk.🚀

  6
  5
 4. Tabiki bunun cevabı sağda verilir ama bunu becermek futbolcunun elinde gezerek futbol oynarsan o zaman boynun bükük kabullenmiş olarak çıkarsın stadtan kemik sesi gelecek o kadar bak bakalim yorum yapma takati kalacak mı

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu