Bursaspor’dan Adana Demirspor’a gitti

Bursaspor U-19 Takımının kalecisi Alper Adıyaman transfer oldu.

Genç kaleciye talip olan Adana Demirspor transferi konusunda uzun görüşmeler sonucunda Bursaspor ile anlaşmaya vardı. Alper Adıyaman transferi konusunda resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

 

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   750.000 TL bonservis almışız çok iyi para.. gerçi bu kaleci milli takım kalecisi olacak ama sözleşme uzatmama ve bedava kaçırma riski vardı

   22
   3
 1. zorunluluktan da olsa son 2-3 senede gençlerimizle bir sempati kazanmış ve marka değerimiz oldukça yükselmiş, özellikle Bursasporu seyrediyorum! diyenlerin sayısı oldukça artmıştı.
  belki farkında değiliz ama, gençleri elden çıkarırken, ekmeği yenip, kapının önüne konan ıskartaları topluyoruz.
  ligin en pahalı takımı olmuşuz.
  ligin en borçlu takımı iken, aynı ligin en pahalı takımını kurmak az iş, az beceri değil..!
  bize en uygun ajax modeli dururken orta çağ karanlığı neden?
  transferlere harcanan paralar, ya da Allah korusun süper lige çıkamazsak ortaya çıkacak yeni ve ilave borçlar kimin?
  her şeyin çok daha doğrusu, ucuzu ve garantisi varken. 1’e 10, 100. hatta 1000 veren bir tarla ortada dururken (alt yapı) işi şansa bırakmanın. nasreddin hoca misali göle maya çalmanın mantığı ne?

  28
  3
  1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

   Ligden çıkamayız bittik son sene dersiniz,Ajax modeli derseniz tecrübe yok denir ,ligden çıkmak için tecrübe li adam lazım gençlerle olmaz denir, transfer olur Ajax modeli denir hangi kafada başarı gelecek merak konusu

   9
   3
   1. @Mustafa 1453 yorumuna yanıt olarak

    ille de sonuç, skor, süper lig diye yanıp tutuşanlara inat,
    ben burada biraz zamanımızı alacak olsa da önceliğimiz ve hedefimiz plan, proje, yeniden yapılanma, ve kurumsal kulüp yapısını inşa etmek olmalı diyorum.
    zaten o zaman süper kendiliğinden ayağımıza gelecek, orada hem kalıcı olacağız. hem de oradaki başarılarımız giderek büyüyecek.
    son 10 yıldır yaptıklarımız ise tamamen saçmalık, iş bilmezlik, emeklemeden koşmak, akıntıya karşı kürek çekmek. rüzgara karşı şeetmek gibi abuk sabuk şeyler.

    2
    1
 2. Yanlış hatırlamıyorsam profesyonel sözleşmesi yoktu amatör futbolcu transferinde kanca katılım payı alırız oda pek bir şeye benzemez.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu