Bursaspor’dan açıklama geldi

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle:

Değerli Bursaspor Kongre Üyeleri ve Taraftarlarımız;

Kulübümüzün aylık yayın organı olan Bursaspor Dergisi’nin daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi adına, Ünitimsah Taraftar Grubumuz ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinde, kısa sürede son derece olumlu bir aşama kaydettik.

Bursaspor Dergisi’nin aboneliği konusunda, gönüllülük esasına dayalı olarak gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinde daha hızlı sonuç alabilmek ve dergi aracılığı ile kongre üyesi taraftarlarımızın tümüne ulaşabilmek birinci önceliğimizdir. Bu maksatla, abone çalışması içinde yer alan Ünitimsah üyelerinin, siz değerli kongre üyelerimizle ‘dergi aboneliği’ hususunda yüz yüze ya da telefonla yapacakları görüşmeler kulübümüz bilgisi dahilinde ve karşılıklı güvene dayalı bir çalışmadır.

Ünitimsah üyelerine bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyor, bu işbirliğinin olumlu sonuç vermesi için desteklerinizi bekliyoruz.

Bursaspor Kulübü

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ufak bir teşekkür bile dünyalara bedel. Canını dişine takıp çalışan, bir şeyler yapmaya çalışan ve sonuna kadar çabalayan Ünitimsah’a bir taraftar olarak bende teşekkür ederim 🙂

  71
 2. Genç arkadaşları tebrik ederim. Ben iş yerime hemen aldım. Bursaspor luyum diyen herkesin alması şart. Yıllık 100 tl çok değil. Hesap sorması kolay forma almak abonelik yapmak kombine almak zor öyle mi. Kimse kusura bakmasın. Gelen genç arkadaşı görünce duygulandım. Abi kimse almıyor zorlanıyoruz dedi. Sorsan büyük klubüz

  30
 3. geldi 5 tane abonelik aldım. helal olsun UNİTİMSAH!!! sadece ünitimsahın gönüllü çalışması için aldım yoksa bu başkan varken hayatta almazdım!!!

  20
  2
 4. Unitimsah olarak simdiye kdr az bile calistik takimimiz icin , deplasmanda takim karsilamalari moraller tribunde yer almalar … hepsinde yer alan kardeslerimin bursasporluluguna saglik , insallah elele hep beraber unitimsahin buyuklugune ve kalitesine yakisir daha buyuk projeler ve isler yapicaz yeter ki yonetim bize inansin tribunlerin de yonetimin de gelecegidir unitimsah

  17
 5. Unitimsaha bende bir taraftar olarak çok teşşekkür ederim.geleceğin BURSASPOR idarecileri mutlaka bu kardeşlerimizin içinden çıkmalı ve çıkacağına da inanıyorum.

  13
 6. Bursaspor için gönüllü çalışan bu insanlar varken destek olmaya her zaman hazırız. Ziyaretlerinden dolayı Ünitimsah Karabük’e teşekkür ederiz.

 7. camia ve kurumsal kulüp olabilmeye giden yollar her zaman sarp, engebeli, dolambaçlı, zor ve uzundur. sokaktaki sıradan bir Bursasporlu olarak ÜNİTİMSAH’A bir teşekkür de benden…

 8. Umarım durum suistimal edilmez. Unitimsah diye genelleme yapılması beni endişelendirdi. Bursaspor Kulübü adına Unitimsah’tan arıyorum diyip insanları dolandırmaya çalışabilirler. Belkide ben kötü tarafından bakıyorumdur. Sadece kendi fikrim. Bu arada Unitimsah’a her zaman ki gibi desteğinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

 9. Kongre üyesi olup,arandığında yada ziyaret edildiğinde dergi aboneliğini kabul etmeyenin bursasporluluğu tartışılır,bu lavukların koskoca bursasporun geleceği hakkında oy hakkının olması çok acı bir durumdur.Derhal bu lavuklardan red etme sebeblerini yazılı olarak kulübe iletmeleri istenip,verdikleri cevap doğrultusunda ihraca kadar gidecek disiplin cezaları verilmelidir.” BENN GONGIRE ÜYYESİYİM,BURRSASİPORLUYUM,KESSEN YEŞİL KAN AKAR BENDE” ”tamam bilader at bi yüzlük seni dergiye abone edelim” ”GAK GUK EEE MEEE ” HA,temizlenmeli kosayla biçilmeli bunlar kulüpten,yoksa HIRSIZ RECEPLER,KORİSTANLAR HER DAİM SEÇİLİR BAŞIMIZA….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu