Bursaspor’dan açıklama!

Resmi siteden yapılan açıklamada " 17 Ekim 2015 Cumartesi günü saat 16.00’da Bursa Atatürk Stadı’nda oynayacağımız Antalyaspor maçının biletleri 14 Ekim 2015 Çarşamba günü saat 10.00 itibariyle satışa çıkacak.

 

Bilet Fiyatları ise şöyle;

VIP A-B Tribünü: 200,00 TL

KAPALI A-B-C, VIP C Tribünü: 100,00 TL

MARATON Tribünü: 40,00 TL

KAPALI KALE ARKASI Tribünü: 20,00 TL

AÇIK KALE ARKASI Tribünü: 10,00 TL

MİSAFİR Tribünü: 10,00 TL

 

BİLGİLER

– Biletler Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, Merinos Stadyumu kombine ve bilet satış noktası  , www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

– N’Kolay Bursa satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

– Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir.

– Müsabaka bilet satışları müsabaka gününe kadar sadece Bursaspor Passolig kartlara; müsabaka günü tüm Passolig kartlarına gerçekleştirecektir.  

 -Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 14 Ekim 2015 Çarşamba günü saat:10:00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü saat:12:00 itibariyle son bulacaktır.

– Engelli vatandaşlarımız Passolig Kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve refakatçi kartları ile Bursa Atatürk Stadyumu ana bilet gişelerine başvurmaları gerekmektedir.

– Araç sahibi engelli taraftarlarımız engelli tribününe, araçsız engelli taraftarlarımız ile tüm refakatçilere kapalı kale arkası tribününde ayrılmış olan engelli tribünü arkasındaki bölümden yükleme yapılacaktır.

– Passolig kart vizeleme işlemleri Passo.com.tr web sitesi üzerinden, stadyum Passolig ana bilet gişesi, Merinos Stadyumu kombine bilet satış noktasından yapılacaktır.

 

D U Y U R U

Kulübümüzün 28.09.2015 tarihinde oynanan BURSASPOR – ESKİŞEHİRSPOR  Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında taraftarlarımızın neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle cezası almıştır.

Ayrıca Futbol Disiplin Talimatının 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KAPALI KALE ARKASI tribününe giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından karar verilmiştir.

Verilmiş olan ceza neticesinde Eskişehirspor müsabakasını Kapalı Kale Arkası tribününden takip eden taraftarlarımız 17/10/2015 Cumartesi günü oynanacak olan Antalyaspor müsabakasını stadyumdan takip edemeyeceklerdir.

2015-2016 sezonu kombine sahibi olup;

Eskişehirspor müsabakasına giriş yapmamış olan Kapalı Kale Arkası Tribünü Kombinesi sahibi taraftarlarımız kombine haklarını kullanarak Antalyaspor maçını yerlerinden takip edebileceklerdir. 

Eskişehirspor müsabakasına kombinesi ile giriş yapmış olan Kapalı Kale Arkası Tribünü Kombinesi sahibi taraftarlarımız ise kombine kullanım hakları saklı kalmak kaydı ile TCKN üzerinden verilmiş olan ceza nedeniyle Antalyaspor müsabakasında stadyuma girişyapamayacaklardır.

Ancak kombine haklarını ceza almamış olan Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tr adresi üzerinden bir maçlık transfer yaparak kullandırabilirler." denildi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu