Bursaspor’dan 6 milli oyuncu

U17, U16 ve U15 milli takımlarının aday kadroları açıklandı.

Bursaspor‘dan üç kategorideki milli takımlara toplam 6 oyuncu davet edildi. U17 Milli Takımı‘na Ahmet Çağrı Güney, Kadir Aslan, Ömer Turan Görgüç ve Tuğbey Akgün, U16 Milli Takımı‘na Kadir Yiğit, U15 Milli Takımı‘na da Mehmet Bilgin dahil edildi. 6 genç Timsah Ay Yıldızlı forma altında Bursaspor altyapısını temsil edecek.

1 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor için güzel haber gelecek için – akşam Türkiye Fransa maçını seyredenlerin gözünden kaçmamıştır Bursaspor’un sisteminden veya Yıldız yaptığı 4 Futbolcu Oynadı
  Günok
  Çelik
  Meraş
  Tufan
  Ve Yedekler’dede
  16 Formasıyla Ünal vardı
  Haberci gazetecinin gözünden kaçmış nedeni tabiki Bursaspor’un kayıp 500-600 Milyonunu haber yapmayıp hangi eski yönetimlerden rezidanslar tapulara bankalara gittiğini araştırmayanlar bu haberi haber yapmaz çünkü futbolcu menajerlik şirketleri çalışıp bedavaya oyuncularımızı yok etikleri için birde burdan tuturmıyalım diye bu güzelim kaynağımızı yok ettiriyorlar çünkü şu anda kafaları yine oyuncularımızda hangilerinini satırırız vs gencinden tut Lato’ya!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu