Bursaspor’dan 500 aileye kurban eti ve gıda yardımı

Kulübümüz, Kurban Bayramı'nın ilk gününde ihtiyaç sahibi 500 aileye kurban eti ve gıda yardımı yaptı.

Ekip Liderimiz Emin Adanur, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılan kurban eti kolilerini tek tek elleriyle hazırlayarak sosyal sorumluluk projesiyle birebir ilgilendi. Dağıtımına devam edilen kolilerle ilgili açıklamalarda bulunan Emin Adanur, projeden dolayı duyduğu manevi huzuru dile getirerek ”Öncelikle tüm Bursaspor camiasının bayramını kutluyorum. 1963 yılından bu yana ilk kez böyle bir proje yapıldı. Gelen herkesten Allah razı olsun. Biz her konuda sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştireceğiz. Ramazan bayramında, Kurban bayramında, sağlık konularında elimizden gelen her şekilde destek vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Projeyle birebir ilgilenen diğer isim de Başkanımız Hayrettin Gülgüler oldu. Gülgüler de yaptığı açıklamada ”Bursaspor camiasının bayramını kutluyorum. Geldikleri için Allah herkesten razı olsun el birliği ile herkese yardımcı olmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Dağıtımı, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘ne gelen gönüllü taraftarlarımız gerçekleştirdi. Kurban eti dağıtım işleminin sona ermesiyle birlikte gönüllü taraftarlar bugünün anısına Ekip Liderimiz Emin Adanur ve Başkanımız Hayrettin Gülgüler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

21 Yorum Onay bekleyen 8 yorum var

 1. Allah razı olsun . Ülke tarım ve hayvancılıkta gelişmiş olmasına rağmen etin kilosu 60 tl sırf alinura akp ye bursanın hakkını yedirmiyor diye emin başkana laf eden akpsporlulara et vermeyin onlar yemesede olur

  66
  22
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Bursasporun gönlü çok yücedir, AYRIM YAPMAZ, herkese ve tüm insanlığa YETERDİR….
   Kardeşlerim hayırlı Bayramlar…Bilenler bilmeyen bir olur mu? Bizler Bilen TARAFINDA olmalıyız.
   Bilen: bilim, sevgi, merhamettir.

  1. @Pingel yorumuna yanıt olarak

   Adam Allah kabul etsin, helal olsun diyor yine bu yorum eksi alıyor. Bunun nedeni ne kimin ne kuyruk acısı var acaba? Bu kadarı da ayıptır artık. Belli ki bir şe iyi koymuş ki saçma sapan şeylere de eksi atıyorlar. Başkan ne güzel yardımını yapmış. Boş insansı varlıklar çıksın kendi takımlarının olduğu sitelerden okumalarını yapsın. Bir rahat bırakın artık herkes kendi işine baksın.

 2. Adamsınız. Buraaspor’a yakışır davranışlarda bulunuyosunuz. Herkese hayırlı bayramlar Allah yardımlarınızı kabul etsin Bursaspor ailesi.

  37
  2
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Atom Karınca iyi bayramlar kardeşim.
   Nasılsın.
   Böyle haberleri çok özlemiştik.
   Emeği geçenlere çok teşekkürler.
   Senin nezdinde tüm renkdaşlarımın bayramını kutluyorum.
   İyi günler kardeşim.

 3. Kamat döneminde, tesislerde akşam yemeği çıkmıyordu, elektrikler kesikti, şuan ki durumumuza Allah’a şükür çok iyi, Emin başkan ve yönetiminden, dahıtıma katılan taraftarlarımızdan Allah razı olsun. Allah kabul etsin.

 4. adamsın emin başkan allah kabül etsin inşallah seneye daha fazla kişilere ulaşırsınız rabim yardımcın olsun

 5. ALLÂH KABUL ETSİN ALLÂH RAZI OLSUN BÖYLE BİR GÜNDE BÖYLE GÜZEL BİR BAYRAM HEDİYESİ HERKESE NASİP OLMAZ EMEĞİ GEÇEN HERKEZDEN YÜCE RABBİM RAZI OLSUN

 6. Eser.
  İyi bayramlar kardeşim.
  Panayır lı, Ters Köşe büyüğüm, 16 Bursaspor lu, Kemalpaşa lı, Diego ve tüm renkdaşlarım bayramınızı tebrik ediyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu