Bursaspor’dan 5 milli

U16 Millî Takımımızın 17-21 Eylül tarihleri arasında Belçika'da katılacağı Dörtlü Turnuva aday kadrosu açıklanırken Bursaspor’dan da 5 oyuncu yer aldı.

Kadroya Bursasporumuzdan; Enes Çalışkan, Ahmet Çobanoğlu, Ercüment Sancaklı, Selahattin Sevim ve Ahmet Hakan Atış davet edildi.

Aday kadroya davet edilen oyuncular, 12 Eylül Salı günü saat 17.00’de TFF Riva Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri‘nde toplanacak. U16 Millî Takımımız, Dörtlü Turnuva‘da Belçika, Danimarka ve Portekiz ile mücadele edecek.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bu follukta yemleniyorlar ama en kısa zamanda gidip başka yere çift sarılı olarak yumurtlayacaklar.
  ancak bu konuda çocukların hiç bir suçu yok.
  çünkü kulüp ve gençlerimizin geleceği ile alakalı en küçük bir plan ve projemiz. sistem oluşturmayla alakalı en küçük bir çabamız yok.
  camia olarak futbolu ve Bursaspor’u sadece günlük skorlar ve performanslar üzerinden yorumluyoruz.
  bu rüzgara karşı işemek! akıntıya karşı kürek çekmek gibi bir şey.
  bu anlamda emeğimize! zamanımıza ve bu çocuklara yaptığımız yatırımlara yazık.
  site yayın hayatına başladığından beri buraya yorum atan biri olarak yaşadıklarımızın nedenlerini ve çözüm önerilerimi çok yazdım ama cemaat ne derse desin imam bildiğini okur misali hiç faydası olmadı. daha fazla kafa ütülememe adına tıraşı burada keseyim.
  son olarak milli gençlerimizi tebrik ediyor. kendilerine çok, ama çok futbol şansı diliyorum…

  4
  1
 2. Enes Solakoğlu isimli gelecek vaat eden bir topçuyu teknik heyetin yedek bırakması… Adam kayırmaktan başka bir şey değil… Bursa sporumuzu bu duruma düşürenlerin zihniyeti…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu