Bursaspor’dan 4 imza birden

Bursaspor'da bugün önemli imzalar atıldı.

Yeşil Beyazlı takımın gelecekteki yıldızları olarak nitelendirilen Burak Kapacak, İsmail Çokçalış, Çağatay Yılmaz ve Ramazan Keskin‘le profesyonel sözleşme imzalandı. Ramazan Keskin U19 Milli Takımı‘nda olduğu için imza törenine katılamadı.

Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri‘nde yapılan imza törenine Başkan Ali Ay da katıldı.

Başkan Ali Ay, imza töreninde şu konuşmayı yaptı: “Türkiye’de en iyi altyapıya sahibiz. Liglerimizde ve milli takımda oynayan topçularımız var. Bu sene de 4 futbolcumuzla profesyonel imza atacağız. İnşallah başarılı olurlar. İmza atmakla her şey bitmiyor. Sonrası daha önemli. Bursaspor’a katkı vermeleri için çok çalışmaları lazım. Enes Ünal örneği var. Gurur duyuyoruz. İnşallah burada nice Enes’ler yetişir. Ailelere çok iş düşüyor. Biz eğitim veriyoruz ama onlar da gerekli eğitimi versinler. Anneler, babalar çok bazen işe çok karışıyorlar. Hocaları dinlesinler mutlaka. Hep beraber gayret göstereceğiz. Maalesef geçen sene profesyonel yaptığımız topçular kendilerine bakmadıkları için şimdi başka takımlarda oynuyorlar” ifadelerini kullandı.

Daha sonra imza töreninde futbolcular kendilerini profesyonel yapan imzayı attı. İsmail Çokçalış 2 yıllık diğer 3 futbolcu ise 3’er yıllık imza attı.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bursa sporumuza ve futbolcu adayı kardeşlerimize haklarında hayırlısı inşallah.

  18
  1
  1. @Halil16 yorumuna yanıt olarak

   bi insanin karakterini dövme belirlemez, ama senin yaptigin yorumu yapmak, bi insanin karakteri hakkinda cok sey anlatir.. yazik!

   18
   3
 2. kolları dövmeli olsa ne olur olmasa ne olur beyni dövmeli olmasın ahlaklı olsun dürüst ve gerçek sporcu gibi olsun sonra da bursalı bursaporlu olsun dövmeli olmuş dömesiz olmuş saçı kısa uzun bunlarla insan yargılanmaz

 3. Bu çocuklara öncelikle Bursalılık bilinci ve şehir sevgisi aşılanmalı,ahde vefa duygusu kazandırılmalı.Paranın her şey olmadığı kanıtlarıyla gösterilmeli.Yoksa 3 kuruş için çakallara kapılıp yarın çeker giderler.Örneklerini saymaya gerek var mı? (Menajer! abileri şimdi pusudadır emin olun!) Not:Bu önerimi unutmayın,inşallah kalıcı olurlar.

 4. BURAK KAPACAK kardeşimizden ben çok umutluyum, bence M.Zeki Çelik’ten daha iyi performans gösterecek, sağ bek pozisyonunda oynuyor, önemli olan bu adamların önünü açmak,
  Serdar ve Jovic ile sezon sonunda yollar ayrılmalı,
  K.paşadan STRAHİL POPOV transfer edilmeli bu bölgeye, POPOV, BARIŞ ve BURAK savunmanın sağı için ideal isimler.

 5. Parayı bulunca oynarsa bi tarafları kendilerini bitirirler hazıra dağ dayanmaz söyliyim

 6. çağtay abi bizim üst mahhalede oturuyo kardeşi murat yılmaz mehmet yılmaz yeğeni 8e gidiyo ahmet burak yılmaz evli değil

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu