Bursaspor’dan 300 TL’ye özel forma

Recep Günay, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Recep Günay yeni bir proje hazırladıklarını ifade ederken “60 yıllık efsane isimlerin formalarını kapsayan bir forma tasarımı yaptık. Piyasa değerinin yarı fiyatına 300 ₺ bedelle 1 milyon adet forma satışa çıkartacağız.

Bursaspor Kulübü camiası hem geçmişine sahip çıkacak hem de maddi anlamda destek olacak. Buradan gelecek gelirle transfer tahtamızı açacağız.” dedi.

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkan orada şampiyon kadronun olması Batallanın olması Ertuğrul Hocanın olması İbrahim Başkanın olması da gerekmiyor mu???

  Gençliğinin kadrosunu kurmuşsun ama bir şehrin kaderini değiştirenleri es geçmişsin ……….!!!

  81
  2
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Keşke olsa ama önemli olan burda bursa o formayı almalıyız çorbacılar kazandığınız paraları çıkarında alın formaları bursa sizi unutmadı unutmaz gün gelir işiniz düşer bence o formadan alın yoksa çorba bulamazsınız (;

   6
   4
  2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Kişilerden kurtulun; ne idüğü belirsiz bir arma tasarımı var sen ona şuna buna takmışsın…
   Derdimiz Bursaspor’u yüceltmek olsun. Bursaspor olmasaydı o isimlerden hiç biri olmazdı…
   Bi silkelenin artık ya; Bursaspor’u paçavraya çevirdik bi silkelenin ya…

   10
   3
  3. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   boşuna vakit geçirme,
   hocada bulamazsın, para da bulamazsın,
   futbolcu da bulamazsın..
   kaybedilen puanları aratma bu camiaya…
   bir emin adanur vakası daha çöküntü olur…

   11
   2
  4. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Forma yapıyorsun en önemli isimler eksik, tanıtım yapıyor piyasanın yarı fiyatına diye işportacı ağzıyla konuşuyor. hadi neyse eyvallah diyeceğiz ama bir bakıyorsun biri formayı tutmuş koltuk altından resim çektiriyor oha çüşş falan derken recep almış formayı düşmesin diye su şişeleri koyup masanın üstünde sergiliyor. neresinden bakarsan bak neresinden tutarsan tut böyle başkanın vizyonun ……. ……. …… …… ….. !!!!!!

   22
 2. “abilerim ablalarım şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit bardo, İngiltere kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer , fenerbahçeli Cemil kullandı. hepsi de şöhretini bu bıçağa borçlu. On saniyede susuz sabunsuz traş”

  37
  5
 3. Bugünkü ekonomik durumda 300 TL den bir milyon forma satacak? Dalga geçtiği nasıl belli. Şampiyon olunan dönemde bile en çok 20-30 bin forma zor satılmıştır. 50 TL lik biletle maça gelen taraftar sayısı üç beş bin kişi iken bir milyon forma demek açıkça milleti salak yerine koymaktir. Kendisi 1000 adet alabilir mi acaba.

  15
 4. Ya başkan sen neyin kafasını yaşıyorsun?
  1 milyon adet satışa çıkaracaklar mış.
  Buna kendi inaniyor mu.
  Allah akil fikir versin ne diyeyim.

  12
  1
 5. Evet düşünce güzel. Ama kardeşim Bursaspor deyince Şampiyon kadro, İbrahim Yazıcı ve Ertuğrul Sağlam gelir. Benim yaşım 44. Ben Nejat Biyediç öncesi tanımam. Hadi Sedat 3 de diyelim. Ya sen formayı 1980 öncesi ile doldurmuşssun. Kim alır o formayı. 50 yaş üstüne mi satacan formayı. Sana kim veriyor bu aklı. Nedir sendeki İbrahim Yazıcı düşmanlığı. Bu kin ve nefret ile başarılı olamazsın.

  10
 6. daha ne kadar utanabilirim dedikçe sağolsun Recep Günay çıtayı her seferinde yükseltiyor. Basına sunulan tişörte bakın…. Bursa’nın amatör kulüpleri alt yapı çocuklarına vermez bunu sen Bursaspor başkanı sıfatıyla lansman düzenliyorsun

 7. Tasarım 5 para etmez.madem birşeyler yapıyorsunuz adam gibi satılacak birşey yapın da insanlar gaza gelsin.
  şimdi kardeşim biz armaya para veriyoruz diyen şakşakçılar çıkar.Onlarada selam olsun.

 8. Stadın altındaki storeda M beden yeni forma yok . Eğer gelir elde etmek istiyorsan neden en büyük mağazanda gelen müşteri eli boş dönüyor. Mağaza sayısı çoğaltılmali ve ürün stokları güncel olmalı.

 9. Gördüğüm kadarıyla formada Kaptan Sinan’ın, Kaptan Beyhan’ın, Şampiyon Kaptan Ömer Erdoğan’ın ve Kaptan Batalla’nın resimleri yok. Efsaneler eksik kalmış. Hatçe Recep’in yaptıracağı iş bu kadar olur amk. Nato kafa , nato mermer. Anca dosya yapıp millete fotokopileri göstersin. Sonuç? Sıfır. Ne hapise giren var, ne de çalınan paraların geri geldiği var. Dosyalar dolusu fotokopi amk. Ne işe yarıyo, bilen yok.

 10. Sahte forma bu bildiğin, rastgele bir tekstil firmasında üretilmiş gibi duruyor toplasan 50 tl maliyeti yoktur bunun.

 11. Maliyet 100 tl desek, 100 milyon tl toplam maliyet, şimdi satamaz ise bu zararı kim ödeyecek. Bursaspor taraftarı yarım milyon kişi bile yok.

 12. Nasreddin Hoca bir ahbabından borç almış. Elde avuçta olsa Hoca hemen ödeyecek ama yoksulluğun iki gözü de kör olsun. Daha vadesi gelmeden adam alacağı için Hoca’nın kapısını aşındırmaya başlamış. Bir böyle iki böyle derken yine bir gün adam borcunu istediğinde;

  – Şu anda yok ama, demiş, çok yakında ödeyeceğim,

  Böylesi düşman başına, adam yüzsüz mü yüzsüz:

  – Söyle Hoca, ne zaman vereceksin, kimden bulup vereceksin!
  – Evin önüne çalı ektim!
  – Niye?
  – Koyun sürüsü geçerken yünleri çalıya takılacak.
  – Sonra?
  – Bizim hatun bu yünleri toplayacak, yıkayacak, tarayacak, eğirecek, dokuyacak, ben de götürüp satacağım.
  – Eee?
  – Ne e’si be adam, sordun ya, senin paranı o zaman öyle ödeyeceğim.

  Buna kim gülmez; adam da kasıklarını tuta tuta gülünce Hoca:

  – Gidi hâlden bilmez, demiş, peşin parayı gördün ya gül bakalım!

  4
  1
 13. Bursaspor taraftarı 300-400 bin kişi ve %90 asgari ücret ile geçiniyor, 1 milyon adet büyük maliyet kulübe. Zenginler veya firmalar toplu almadığı sürece bursaspor büyük zarar edecek anlaşılan. Ben firma olsam bu güven vermeyen yönetime yardım etmem.

  4
  1
 14. Kim ne derse desin parasi olmayabilir yanlis yapıyor olabilir. Ama gerçekten kongrede aday yokken çıktı aday oldu ve birseyler deniyor mücadelesini takdir etmek lazım. Önune çıkan engele boyun eğmiyor. Ve gercekten bursasporun hakkını arayacagim dediğinde gerçek bursalilari gördük. HAKLI

  3
  15
 15. Bence çok iyi bir uygulama
  Sayın Başkan derhal
  Çıkartın satışa belediyeler
  Kurumlar, firmalar ve tüm
  Bursalılar 300 tl verip artık
  Takımımıza sahip çıkalım

  3
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu