Bursaspor’dan 2 gün uyarısı!

Bursaspor Kulübü bir bilgi paylaşımında bulundu.

Paylaşım içeriği şöyle;

Tüzüğümüzün hükümleri gereği, 2022 yılı üyelik ödentisinin (282,00 TL) ve 2021-2022 yılı üyelik ödentisinin (582,00 TL) 31.12.2022 tarihi mesai bitimine kadar ödenmesi gerekmektedir.

2022 yılı üyelik ödentisini 31.12.2021 günü çalışma saati bitimine kadar ödemeyen üyelerimizin seçme haklarının askıya alınacağını, 2021 yılı ve 2022 yılı üyelik ödentilerini ödememeleri nedeniyle seçme hakları askıda bulunan üyelerimizin 31.12.2022 günü çalışma saati bitimine kadar üyelik aidatlarının ödenmemesi halinde kulüp üyeliklerinin sona ermesinin söz konusu olacağını önemle hatırlatırız.

Aidat Ödeme Noktalarımız;

– Bursaspor Kulübü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri (Nakit ödeme yapılabilir.)

– Merinos Stadyumu (Nakit ödeme yapılabilir.)

– Bursa Büyükşehir Belediye Stadı Altı Bursastore Merkez Mağazası (Nakit ödeme yapılabilir.)

– Şehreküstü Bursastore Mağazası (Nakit ödeme yapılabilir.)

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Futbolu yürüyerek oynayan klüp oyuncularına tahtayı açamayan klüp yönetenlere klübü dışlamış şehir insanlarina takımın aidatı niye ödensin ki siz gösteri oyunu olmayan tiyatroya bilet alırmısınız ac tahtayı al aydati

  2. Klube uye olan yok galiba, herkes taraftarim diye geciniyor. 200-300 lira vermeye cekinirler herkesten cok konusurlar.

  3. Banka üzerinden ödeme seçeneği yok; konuyla ilgili bilgi almak için kulübü arıyoruz telefona bakan da yok. Şehir dışındayız; ya yüzlerce kilometre yol-masraf yapıp elden 282 tl ödememizi bekliyorlar ya da “şehir dışındaysan bu armanın üyesi olma, bize lazım değilsin” diyorlar. Bu yıl bunu da yaşadık.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu