Bursaspor’da Zalazar ve Bruno şoku!

Emin Adanur-Hayrettin Gülgüler yönetiminin 2’şer yıllık sözleşme imzaladığı Nicolas Zalazar ve Massimo Bruno’nun mukavelelerine, “Takımdan ayrılsalar dahi sözleşmelerinin bitiş tarihine kadar olan alacakları Bursaspor tarafından ödenir” maddesinin yazılması, Banaz yönetiminin elini kolunu bağladı.

Yönetimin tüm girişimlerine rağmen her iki oyuncunun da gelecek sezonla ilgili ödeme konusunda uzlaşmaya yanaşmadığı ve TFF’ye gittiği öğrenildi.

52 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa1616spor yorumuna yanıt olarak

   Geçen gün yazmıştım buraya, akbabalar tek tek çıkacak ortaya diye. Buyurun. Diğerleri de peşi sıra gelir zaten, elleri kulaklarındadır.

   9
   1
   1. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

    Tüm şehirlerde eskikeri yıkıp avrupai stadlar yaptılar. Adamlarda yani suç? Arsızı hırsızı yönetici olursa tüm memlekette, takımların hali ortada. Yeni spor yasasından sonra görelim bakalım kim başkan olmak iateyecek takımlara. Bursa kocaeli eskişehir vs onlara geçmiş olsun. Sil naştan naaıl yapılır çok zor. Koy sonuna FK ya da başına YENi 10yıl idare et. Sonra alışır millet. Ama farketmiyo yeni malatyası da düşüyo antep fk sı da göztepe sk sı da erciyes i de. 1 milyar borç ile artık seç begen bi nikneym. Ya da kocaelispor gibi fk yı kabullenmesin seyirci. 12yıl amatörlerde sürün. Sonra tam cıktım derken yöneticilerin kazıgını yesin yine millet. O yüzden fazla kafaya takmaya gerek yok.

   2. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

    Uleyn iyi ki akp var.
    Uleyn kendi evinde ki halıya takılıp düşenler suçu adamlara atıyor.
    Neden YAP MI YOR SUN! demesi gereken bir muhalefet,
    neden YA PI YOR SUN! Zihniyeti ve politikasıyla nasıl iktidar olur ki?

    20
    26
   3. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

    Sizin gibiler yüzünden bu hale geldi bu kulüp her yapılanda siyaset, her olanda onun adamı bunun adamı diye diye buralara geldik, AKP’ye dem vuracağına sorgula bakalım CHP’den kim sahip çıktı takıma ? kimse ! şu siyaset mevzularını bırakın artık BURSASPOR siyaset üstü bir kuruluştur, bu şehrin sembolüdür.

    30
    11
   4. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

    Ulan 1 kerede suçu kendiniz de bulun . Şampiyon yapan teknik adamı başkanı akp mi küfürlerle gönderdi . Her futbolcusuna akp mi küfürler etti . Bu kulübün burada olmasının senin gibi stadda sabah akşam küfür eden embesillerdir . Senin gibi taraflı embesilleri görünce de chpliyken oyumu akpye verecem

    35
    21
    1. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

     Ne oldu rahatsızmı oldun gerçekler acıttımı güzelim bursayı bu hale kim getirdi stadı kim yıktı darmstat caddesine git bak suriyeli vatan hainleri türk düşmanları volta atıyor kim bunlara sebeb tabi siyaseti bu takıma sokan senin gibi tipler sonuç ortada amatöre gider bu yol

     35
     26
    2. @Uykumgibigel yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim stadı o yenilenen canım stadı parti… başkan Erdoğan yık tırmadı mı.?

     Yeni stadı da başkan tören ile açmadı mı.

     Galiba tuttuğun parti olmalı..😂😂 gücüne gidiyor!
     .sizler Bursaspor’u bu hâle getirdiniz zaten..

     Maşallah hepinize…girme bidaha buraya lütfen!!

     64
     39
     1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

      Sanki eski stadta küme düşmledik stadyapilan bütün takımlar stadrları değiştirdi onlara bir şey olmadı birtek bize oldu stadmis benim gördüğüm en kötü takın Hamza nin kurduğu kadro o takımda bu stada düşmedi senin taraftar profilin düşmüş oyuncu kaliten düşmüş yönetici kaliten hirsiz seviyesinde suçlu stad

     1. @Selim2 yorumuna yanıt olarak

      Atatürk stadının amk. Hangi çağda yaşıyorsunuz geri kafalılar 10 numara 5 yıldız dünya standartlarında stadımız var hala Atatürk stadı diyo siyaset diyo siyaset geçsin sizin içinizden adanur siyasetcimi amk. Konuyu buraya getirdin kusura bakma ama tam o.ç sun sen selim2 tanımadan anladım nasıl biri olduğunu

      11
      29
      1. @Mustym16 yorumuna yanıt olarak

       10 numara 5 yıldız dünya standlarinda Stadın nerde? Bir tane bile milli mac alamıyor UEFA standartlarına uygun olmadığından olabilir mi? 6 Stadyum parası harcanmasına ragmen

       13
       4
      1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

       Şampiyonlar ligine hazır hale getirilmiş Stadı yukardan niye olmasın?6 stadyum parasına 1 stadyumu yapamazsan niye sebeb olmasın ?fabrikalarını sattirip otoparkın satıp, bankalara borclandirip ,transfer gelirlerine el koymassan Klüp dusermiydi?

       2
       3
      2. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

       Stad yıkıldığı için düşmedik. Ancak dustugumuz sene devre arasında bizden çok daha geride olan rizeye örtülü ödenekten giden paralarla Rize’nin yaptığı transferler sonrası Rize kaldı biz düştük. Bursa düştükten sonraki yilda Erzurum Kayseri düştüğünde bu şehirlerin siyasileri baskı yapıp pandemi gerekçesiyle düşmeyi kaldırdılar akabinde iki yıldır 4 takım düşüyor ki Bursa sondan dördüncü üç takım düşse yine düşmeyecek. Bursa 4 yıldır siyasi ve ekonomik olarak sahipsiz bir takım. Trabzonspor ve rizeye örtülü odenekelrerden yapılan yardımlar inanın Bursa’nın borcundan fazla. Bursa iktidar partisinde olan en büyük büyük şehir belediyesi olmasına rağmen Bursa da bakan bile çıkarken artvinlsi Erzurumlusu trabzonlusu aday gösterilir. Bursa yıllardır en a hizmeti alan buyuksehirdir. Hala hızlı treni yok bir metre metrosu yok. Tüm şehirlerin stadlarini il gençlik yani merkezi hükümet yaparken bizim stad bile büyükşehir bütçesinden yapıldı.

       21
       9
 1. Bursaspor’u bitiren ALTIN VURUŞ! Emin adanurdan geldi.
  En az onun kadar, ona destek verenlerde suçlu ve sorumlu…

  49
  4
   1. @fff yorumuna yanıt olarak

    Emin yalakası Eser bu habere yorum yazmaz, Emin yalakası Dimitar yazmaz, Emin yalakası madam karınca yazmaz. Başka bir haberde alakasız saçmalarlar.

    11
    2
 2. Nasıl saçma bir madde “ayrılsa bile ödemesi yapılacak” koca kulübü vizyonsuzlar yönetirse sonuç hüsran olur tabi..

  41
 3. Daha çok şok olursunuz. Salaklık diz boyu değil adam boyu.
  Hiçbir şey ödenemez.
  Bunu bile düşünmemiş kuş beyinsizler.
  Bize burası bile çok.
  İflas açıklayın.
  Kapatın takımı.
  Bari kuyunun dibinde oynamayız.
  Ben artık Karacebeysporluyum, Yenişehirsporluyum, İnegölsporluyum, İzniksporluyum, Yıldırımsporluyum, Mustafakemalpaşasporluyum. Bursaspor Frutti Extralıyım.
  Bütün salak ve onursuz yönetimlere …sin.

  40
  21
   1. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor u öldürdüler menejerler hırsız yöneticiler el ele verdiler bitirdiler hiç kimse kendi işyerinde böyle sözleşme yapmaz bilerek yaptılar sırf ceplerini düşündüler nasıl olsa hesap soran yok onun için yeni bir takım şart oldu A.Ş olacak kimse bu takımın borcunu ödemez ödese bu kurnazların ceplerine gidecek herkes te bunu biliyo dürüsr insanlar iş başına… bu borca vereceğin parayla süper ligde şampiyonluğa oynarsın Bursa F.K ne olursa olsun kurulmalı ve Bursaspora nankörlük yapanlardan ancak bu takım hesap sorar yani ankaragötünden bandırcelilerden, başka çare yok

 4. Bu borç 50 yıl bile geçse ödenmez.kimse kendini kandırmasın. Hadi diyelim bu borcu ödeyecek düzenli geliri yarattık 1 milyar tl yi borç ödemek için mi kullanacağız bu paraya süperligte şampiyonluğa oynayacak 2 tane takım kurulur.

  37
  1. @Maxim yorumuna yanıt olarak

   İskoç ekibi glaskow Rangers gibi iflas bildirip amatorden sıfırdan başlanmalı. Bu borca verilecek parayla superlig kadrosu kurulur şampiyonluğa oynanır

   27
 5. Bu sözleşme maddeleri doğruysa bunu imzalayan kişinin ya aklı yoktur yada art niyetlidir üçüncü ihtimal halk arasında süzme birşey çocuğu diye bir tabir vardır ha işte o. 40 milyon hibe edicem deyip kulübü 300 milyon zarara sokan Muşlu ve yanındaki 2 kelimeyi yan yana koyamayan arkadaş bu 3 sınıfın en az 2sine giriyorlar. Hangi ikisi olduğuna siz karar verin.

  11
 6. Emin Hayrettin ve yanındakilerin Emirhandan tut da yabancılara kadar yaptığınız bu facia özleşmeler ile yatacak yeriniz yok

 7. bu takımda salazar hariç hiçkimseye hakkımı helal etmiyorum. salazarın bizim boş beleş gençlere bağırıp mücadele neden etmiyorsunuz demesi gözümün önünden hiç gitmeyecek.

  4
  1
 8. Sadece futbol takımına zarar verme ötesinde bu ülkenin parasına bilerek başka ülkeye aktarılma harekatı bilerek sen bu sözleşmeyi yaparken bu zatlar küme düşen takımlarında oynayamayacağını biliyorsun başka ülkeye gidip bedava oynar senin ülkenden parasını alır sende ülkene kazık atmış olursun imzası olan parayı ödesin bide suç işleme cezası verin ülke parasını bedava aktarmaktan

 9. Ya kardeşim bursasporun bu hale gelmesi ile stadın yıkılmasının ne alakası var onca kulüp stad değişiyor da bursaspor yerle bir olunca mı is stadyuma kalıyor saçmalık sen seçim yap paraları çal kotu yonet her seferinde futbol siyasete karışmasın de sonra git siyasetin kucağına otur para olmayınca sonra siyaset suçlu sen ilk önce divanında yonetim kuruluna kadar taraftar liderlerine kadar son 10 yılda kendi vicdan muhasebesi yap sonra siyaset yap kulüpten olmayan parayi bile çalmışlar bide gelmiş hala konuşuyorlar

  2
  1
 10. Arkadaşlar tutturmuşsunuz bir akp akp, koskoca sanayi şehri BURSA da adam gibi adam çıkıpta kulüp yönetimine aday olup sahip çıksın, gelen yiyor giden yiyor, herkes nam şöhret makam derdinde, özellikle EMİN ADANUR yönetiminin ALLAH belasını versin, takımı bu hale getirenin ta kendisidir.Yazıklar olsun.

  2
  2
 11. Benimde bankaya borcum var ama param yok ne olacak 25 yıllık tüplü tv buzdolabı çamaşır makinesi var alsınlar tepe tepe kullansınlar başkada bi b.k yok şimdi bunlarda girsinler temlik sırasına kulübün parası olunca öder bu kadar basit haaa yinede o sözleşmeleri yapan yöneticileri Allah’a havale ediyorum.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu