Bursaspor’da yine elektrik krizi!

Elektrik faturasının son ödeme tarihi geçen Timsah Arena'nın bugün elektrikleri kesildi.

Bursaspor’da bugün farklı bir gelişme yaşandı. Timsah Arena’nın elektrik faturasının son ödeme tarihi geçtiği için bugün stadın elektrikleri kesildi.

YÖNETİM AKŞAM SAATLERİNDE ÖDEDİ
Bunun üzerine harekete geçen Bursaspor yönetiminin, 750 bin lira tutan aylık elektrikfaturasını akşam saatlerinde ödediği öğrenildi.

YENİDEN AÇILDI

Stadın elektriklerinin, yetkili firma tarafından bu akşam açıldığı bildirildi. Bugün yarım günlük elektrik kesintisi sırasında Bursastore’un; jeneratörün devreye girmesiyle işlem yaparak çalıştığı ifade edildi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular bakın sosyal medya ve internet dünyasında insanlar sevdikleri üzerinden ironi yapması bir adet oldu lütfen gerçek Bursaspor sevdalısı iyi yi düşünür akıllıdır birlik beraberlik içinde olur tüm gerçek Bursaspor sevdalılarına saygilar

   12
   5
   1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

    yıllardır iyi yi düşünüyoz halimize bakın birazcık gerçeklere bakın ve bu kulubun kapanması gerek 1 milyar borçla mükemmel yonetilse bile bu kulup cıkamaz para olmadıgı surece boş

    3
    1
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   bu rezilliğe neden olanlar belli taraftardaki yalama ekipleri erkan körüstan, recep bölükbaşı, ali ay, mesut mestanı, emin adanuru yalayan tayfadır bu kulübün pinini bu yalamalar çekti onları seçenlerde ve hala yüzsüzce savunanların suçudur

   10
   3
 1. Çözer se ……… Parti çözer. Layık olduğumuzu yaşatıyorlar. Yıkılmış çınar ağacı mız gelen vuruyor giden vuruyor. Bakalım bir daha ne zaman kesmeye gelecekler. ?

  20
  14
   1. @a.s yorumuna yanıt olarak

    beyin olmayınca fikir ağızdan böyle çıkıyor demek ki, adamın bahsettiği çınarla senin bahsettiğin çınar aynı mı acaba ? Sen İstanbul’u ağzına dolayacağına önce Bursa’daki talan hortum ve yandaşlıktan bahsetsene. İstanbul’u kaybettiniz diye Ankara’yı kaybettiniz diye her boku oraya atıp hak arıyorsunuz sonra özgür iradeden bahsediyorsunuz. ayrıca futbola dönersek senin haşmetli partin başakşehir’e konya’ya kasımpaşa’ya adana demir’e gaziantep’e trabzon’a fb’ye gs’ye bjk’ye yaptığı kıyağın kaçta kaçını bursaya yaptı açıkla bizde öğrenelim ancak işkembeden sallayıp sağa sola bok atıyorsunuz.

    13
    7
    1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

     şampiyon olduğumuzda iktidarda kim vardı , saçma sapan yorumlar yapma ayrıca talandan hortum dan bahsetmişsin sen 90 lı yıllardaki hortumları , soyulan bankaları bilmediğine göre dünkü ergensin , tıpkı bugünkü ibb nin kurumlarına yerleştirip beslediği hdp li teröristler gibi o zaman da şu anki istanbul gibi ülke talan ediliyordu .

     1
     7
 2. Yönetim ödesin yönetim ödesin… Birinizde çıkıp kombineler erken çıksın kulube katkımız olsun demiyor. Yönetime kim gelirse gelsin futbolcuda kaçar hacizde gelir herşey olur. batık durumdayız zaten kurtulana kadar böyle devam edecek.

  8
  1
 3. Futbolcuların neden tek tek gittiği şimdi daha iyi anlaşılıyor. Kimseye para vermeden idare etmek çabasında yönetim var ve kimsede yönetime güvenmiyor.

  7
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu