Bursaspor’da yeni görev atamaları yapıldı

Bursaspor’da istifa eden 3 yöneticinin yerine yeni görevlendirmeler yapıldı.

Yeşil-beyazlı kulüpte geçtiğimiz ay Metin Mustafaoğlu, Tamer İşler ve Yalçın Canbaz yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmişlerdi. Yönetimde, bu isimlerin yerine yeni görevlendirmeler yaptı.

Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliğine Rahmi Maral, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu üyeliğine Ali Ağır, Dış İlişkiler ve Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine İlker Batu Demirtaş ve Futbol Şube Sorumlusu Yardımcılığı görevine de Mustafa Ermiş getirildi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu yol da emeği geçen herkese teşekkürler.
  Göreve yeni gelen üyelerimize hayırlı olsun diyorum.
  Başarılar.

  11
  1. @Selim yorumuna yanıt olarak

   Bu ne be ya? Her gün yönetim içinde istifalar ve yeni görevlendirmeler. Başımız döndü amk. 11 futbolcu geldi, daha ilk maçtan sonra 6 tanesi gönderildi, Mustafa hoca birinci maçta gitti. Bi sürü yönetici istifa etti, her gün yeni bir atama. Bu hıza kimse yetişemez. Fırıldak gibiyiz. Şimdi bu hafta Altınordu’ya yenil gel, haftaya içerde bi de Samsun koysun, Fatih Tekke de gitti. Gelsin yeni hoca. Bravo valla Emin Bey.

   8
   19
 2. Yuksediye biri yorumunu yaparken nekonustugunu bilerekyaz boyle konusulmaz gencecik pırlanta gibi baskan varını yogunu bursasiporumuz icin harcıyor kendibilmez abuk subuk konusuyor sizin gibiler bursasiporlu olamaz ben 58 yasındayım dogdumdan beri bursasipor luyum ibrahim baskandan son canıdisine katan tek baskandır kendisini bursasipor sayesinde tanıdım taktir ediyorum ve buýuklerinide taktir ediyorum böyle evlat yetistirleri icin alla emanet olun

  5
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu