Bursaspor’da yapılacak seçimde tek aday var

Bursaspor’da Divan Başkanlık Kurulu Üye Kabul ve Sicil Kurulu adaylık başvuruları sona erdi.

Çarşamba günü yapılacak olan Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda Kulüp Tüzüğünün 36/b maddesine göre Divan Kurulu yetkisinde olan Üye Kabul ve Sicil Kurulu seçimi yapılacak.

Sicil Kurulu seçimi için adaylık listesinde şu isimler yer aldı:

Asil Üyeler: 1. İ. Gökhan Tuzlacıoğlu, 2.Erkan Omaç. Yedek Üyeler: 1. Recep Yıldız, 2. Zafer Mete.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sanki Bursaspor’a Bu Divanın Bu Güne Kadar Bir Yararı Olmuş Gibi ve Bursaspor’luların 95% Divan’da Kimseyi Bilmediği Durumda 1 Tanesi İçin Yerel Gazetede Fotolu Yazı! “Ciddimisin Kardeş ?”!! ya bir tane yerel gazetete yazarı çıkıp şu Bursaspor’u 1 Milyar TL borca sokanları araştırsa sanırım 30,000 Bursaspor’lu timsah dansı yapar ama nerede! İşte böyle boş konuları konu yapıyorlar iş olsun gazete sayfası doldursun diye ne diyelim yakında böyle boş yazıları yazacak Bursaspor kalmayacak ve acaba o zaman ne yazacaklar Mudanyaspor hangi forma reklam aldığını yazarlar!

  2. Hem Gökhan Tuzlacı, hem de Şadırvan grubundan Etkan Omaç, yerli köklü sapına kadar Bursalı ve Bursasporlu’durlar. En azından bu komitenin böyle rafine Bursa çocuklarından oluşması sevindirici. İnşallah ilerde yönetim kurulumuz ve başkanımız da böyle köklü Bursa çocuklarından oluşacak. Ve güneşli günler göreceğiz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu