Bursaspor’da TOGG sürprizi!

Bursaspor Kulübü sosyal medya hesaplarından TOGG'u takibe aldı.

Yerli otomobil fabrikası TOGG‘un, 29 Ekim günü Bursa‘da büyük bir törenle açılışının yapılmasına saatler kala önemli bir gelişme yaşandı.

Bursaspor Kulübü‘nün, bu açılış öncesi TOGG sosyal medya hesaplarını takip etmeye başlaması camiada büyük bir merak uyandırdı. Önümüzdeki günlerde stadyum isim sponsorluğu konusunda sürpriz bir duyuru yapılması bekleniyor.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

   Bu yorumun bu kadar çok beğeni alması bizim o lafları! hak etmediğimiz anlamına gelir.
   Adamlar paralarıyla neden rezil olsunlar?!.

   8
   7
  2. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

   Togg a Bursaspor surprizi olmus..
   Ayrica sanal bir olay neden bu kadar buyutulur anlamam.
   Siz gazeyecisiniz.. Bursasporun neden bu duruma dustugunu, yani bildiklerinizi bir yazsaniz da herkes bilse.. isinizi yapin. Sisirme haber yapmayin.

   11
   1
 1. Ya öyle bir başlık atıyonuz ki sanki toggla sponsorluk için görüşmelere başlanmış gibi.Ürünün çıkış noktası Bursa olduğu için takip etmesi gayet normal bence her şeyin altında bişey aramayalım sonra umutlanıp üzüyoruz kendimizi boşu boşuna

  72
  4
 2. TOGG reklamını dünyanın sayılı bir kaç kulübünden birine verirler.

  Barcelona, Liverpool, Milan vb. ler dururken, asfalta düşmüş, batmış, bitik, 15-18 yaşındaki çocuklarla maça çıkan Bursaspor’a vermek TOGG’un marka değerine kafadan zarar yazar.

  Kaldı ki hala kendimizi süper ligde şampiyonluğa oynayan takım zannetme şapşikliğinden zor kurtulacağız gibi görünüyor.

  Komikiz komik.

  65
  27
 3. Uludağ firmasının yaptigi gibi
  Bursaspor ile Togg firmasi
  Ortak payda da buluşup anlaşma
  Yapmali Bursaspor Togg güzel olur bence

  15
  4
 4. TOGG Bursaspor’a reklam verirse TOGG batar o vizyonsuzlukla seneye dükkânı kapatırlar. Şaka bir yana şu an Bursaspor anca stadın önündeki köfteci dayıdan reklam alır televizyon yayını yok o zaman stada gelenler haricinde reklamı görende yok hedeflenen sponsor köfteci dayı.

  13
  5
 5. Bursaspora sponsor olup reklam sloganını da şey mi yapacaklar “Togg kavgada dövüşte sizi yolda bırakmaz Togg ile deplasmanda taşlanmak çok daha kolay,Togg arabasındaki gizli bölmeler sayesinde emniyet taramalarından rahatlıkla geçip size taş atanlara döner bıçağıyla saldırabilirsiniz.Togg erkek adamın ilk tercihi” Yani şaka bir yana bizde bu kadar kavga gürültü varken kimse sponsor olmaz

  9
  2
 6. TOGG gerçek bir Bursa markası ise hem Bursaspor’a hemde timsah arenaya sponsor olmalıdır. Benim şehrimde olup vergi kaymağını yine İstanbul yşyecekse hiç Bursalı TOGG falan demesinler.

  8
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu