Bursaspor’da tesis çalışmaları tamamlandı

Bursaspor Kulübü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri ve stadyum bakım çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizin ve stadyumumuzun ciddi anlamda ihmal edilmesinden dolayı ortaya çıkan sıkıntıların önüne geçebilmek için tesislerimizin hemen her noktasında yaptığımız “yenileme ve bakım” çalışmaları sona erdi.

Yenileme ve bakım çalışmaları çerçevesinde; genel çevre düzenlemesi, antrenman sahalarının yenilenmesi ve bakımı, antrenman sahalarının kenarlarındaki otların temizlenmesi gibi işlemler yapılmıştır.

Stadyum zeminiyle ilgili uzun süredir yapılmayan bakım çalışmalarına başlanmış olup en kısa sürede sağlıklı koşullara kavuşması sağlanacaktır.

Ayrıca Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizin girişinde yer alan bayraklarımız da yenilenerek tesislerimizin daha güzel bir görüntüye sahip olması sağlanmıştır.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Güzel oluyor güzel. Bugğn tahta açılırsa inşallah yarın bğtğn transferlere imza töreni var. Gözümüz kulağımız tahtada

  19
  27
  1. @Maestroo yorumuna yanıt olarak

   Kardeş her haberin altına tahta acılcak imza şov var yazıp duruyorsun burda milleti ümitlendirip duruyorsun eger bu dediklerin olmazsa tıkanmadık deligin kalmazzzz….

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Hiçbir yönetici tahta konusunda bir şey demiyor. Biraz degil çok zor Allah kolaylık versin başarılardan helal olsun

 2. HADİ BEYLER ÖZLÜCEYE OT YOLMAYA, STADADA TEMİZLİK YAPMAYA MARŞ MARŞ. ASKERLİK YAPMADINIZMI SİZ. KULÜPTE PARA YOK. GELİRKEN HERKES MALZEMESİNİ GETİRSİN HAAA.

  1
  11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu