Bursaspor’da tam 14 futbolcu!

Bursaspor’da 14 oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda sona erecek

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta yaşam mücadelesi veren Bursaspor’u sezon sonunda başka bir tehlike daha bekliyor.

Ulusal Kulüp Lisansı alamadığı için sahada kazandığı 3 puanı masada silinen, transfer tahtası kapalı yeşil-beyazlı ekipte tam 14 oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda sona erecek.

31 MAYIS’TA BİTİYOR

31 Mayıs itibariyle Bursaspor’da Canberk Yurdakul, Deniz Aydın, Ertuğrul Kurtuluş, Kerem Matışlı, Abdullah Tazgel, Bilal Güney, Hamza Baran Arıkan, Ozan İsmail Koç, Ömer Turan Görgüç, Yusuf Sertkaya, Melih Sağlam, Berat Altındiş, Hasan Sabri Karaca ve Eren Güler, sözleşmeleri yenilenmemesi halinde serbest kalacak.

SAYILI GÜN ÇABUK GEÇER

Transfer tahtası kapalı olan Bursaspor’da, FIFA’dan gelmesi muhtemel transfer yasakları da düşünüldüğünde yönetimin bir an önce harekete geçip sözleşmesi sona erecek futbolcularla yeni anlaşmalar yapması gerekiyor.

Tüm zorluklara rağmen ligde kalma mücadelesi veren yeşil-beyazlıların bazı oyuncularına talipli sayısı da artarken yönetimin elini çabuk tutması önem taşıyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. nereden nereye.
  bir zamanlar futbolcu milletinin gelmek için can attığı cazibe merkeziydik.
  bugün ise bu çocukların kalmalarını gerektiren en küçük bir özelliğimiz kalmadı.
  muhtemelen çoğu gidecek.
  kalsalar tekmili birden ıslık, homurtu, yuh, küfür, hakaret, hatta dayak.
  medyası ve taraftarıyla dökülüyoruz.
  böyle olduğu içinde aklı başında insanlar başkan adayı olarak ortaya çıkmıyorlar.
  keşke pozitif yorumlar yapabilsem ama mevcut durumda kara çok uzaklarda..!

  17
  2
 2. Bu yönetim -3 puan cezasini
  Engelleyenedigi gibi tahtayı açıp
  Transfer de yapamaz, sözleşmeleri
  Sona erecek oyuncularla sözleşme de
  Uzatamaz seneye muhtemelen 3.ligde
  U17-u15 takimiyla oynayacagiz

  10
  6
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   GS Premier Lig’den Getiriyormuş FB’de Trabzon Avrupa Gol Kralını Getiriyormuş BJK Avrupa’dan yeni futbolcular getiriyormuş bu haberler her gün bütün medyada en az 3 tam sayfa çıkıyor amaaa Avrupa’da tam fiyasko 5-6 gol yediklerini veya 30-50 Milyar TL borçlarını 2-3 ayda küçük yazı haber yazıyorlar ! Veya devamlı devlet malına çöreklendiklerini ve devamlı baskı yapıp devletin borçlarını ödetirdiklerini kimse yazmaz ! Yaz bursaya bir saha kapatma -10 puan daha TFF!

   9
   3
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    ES ES’e yaşatılanlar şimdi de adım adım Bursa’ya uygulanıyor. Önce transfer yasağı atdından 3 puan sonra 6 puan silme. Bir ara transfer yasağı kaldırılsa da alınanlar prim ve transfer bedelini almamayınca isteksiz oyun ve hüsran. EStanbulun ve Karadenizin tam desteklileri hallerinden memnun. Milyon dolar harcayıp yurtdışından aldığı emekliler ile PSV Pendik, Real Alanya ve Werder Antalyaya nasılsa güçleri yetiyor. Yazık

 3. Tek çare bu yönetim demeye bile dilimin varmadığı birlikteliğin dağılarak yerlerine transfer sezonu açılana kadar ADAM gibi yeni bir yönetimin gelmesi, metin genç veya kim ayak diriyorsa biraz vicdan yapıp

  3
  5
  1. @16spor yorumuna yanıt olarak

   Bence bu yaşananların tamamı metin genç ve recepten kaynaklanıyor. Metini tanırım kolay kolay gitmez gibi geliyor bana Bursaspor 2.başkan logosunu taşır o bence.

   1
   1
 4. bir şey olmaz. kimse almaz zaten bu arkadaşları. Alsa bile ne Bursa’ da ki ortamı ne de parayı bulabilirler

  3
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu