Bursaspor’da son aday Uslu

Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri İlhan Uslu başkanlık için adaylığını açıkladı

 

İlhan Uslu, yaptığı yazılı açıklamada, Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefatının ardından oluşan olağanüstü durumun, camiada yeni bir süreç başlattığını belirtti.

Bu süreçte yaşananların, Bursapor'un ne denli büyük bir kulüp olduğunu taraflı tarafsız herkese kanıtladığına işaret eden Uslu, kulübün 50 yıllık geçmişinde taşın altına elini koyan herkese teşekkür borçlu olduğunu ifade etti.

Bursaspor'un, şampiyon olduğu 16 Mayıs 2010'da, Türk futbolunda Anadolu devrimini gerçekleştirdiğine dikkati çeken Uslu, şunları kaydetti: "Bursaspor, son 4 yılda sürekli zirveye oynayan bir takım hüviyetine bürünmüş, her yıl Avrupa kupalarında boy gösteren bir kulüp haline gelmiştir. Kadrosunda yıldız oyuncuları barındıran, genç oyuncularının dinamizmiyle rakiplerine gözdağı veren Bursaspor, bundan sonra da bu başarı çıtasını daha yukarı çıkarmayı misyon edinmiştir. 3 Temmuz sürecinde dik duran, tertemiz geçmişiyle bu konuda taviz vermemeyi ilke edinen Bursaspor'un, gelecekte de zirveden inmeyerek kalıcı olduğunu göstermesi adına büyük bir onur olarak gördüğüm Bursaspor başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. 16 Mayıs ruhunu içinde barındıran, yaşadıklarıyla önemli tecrübeler edinen, camianın onurlu dik duruşunu sürdürmeyi kendisine misyon edinen bir kişi olarak Bursa'yı kucaklayan yönetim anlayışıyla göreve talip olduğumu, büyük Bursaspor camiasının bilgisine sunuyorum."

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı