Bursaspor’da skandal sözleşme!

Bursaspor eski Başkanı Recep Günay ve ekibinin, imzaladığı 10 yıllık market sözleşmesinde kulübün logosunun kullanılarak yapıldığı satışlara 1 TL değer biçildiği ortaya çıktı.

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel, Recep Günay ve yönetiminin, Bursa’nın ünlü bir marketiyle akılla durgunluk veren bir sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

SKANDAL SÖZLEŞME!

Bursaspor logosunu kullanarak satışlar yapan marketle yapılan anlaşmanın detaylarını paylaşan Erkan Öncel, “Bursaspor logosunu bir market kullanıyor. 250 bin TL bir ön ödeme yapılıyor. Bütün ürünler 1 TL karşılığında anlaşma yapılmış. 1500 TL’ye zeytin yağ alıyorsun 1 TL’si Bursaspor’a geliyor. Ve bu anlaşma 10 yıllık. Gerekli görüşmeleri yaptık. Döneceklerdi bize. Revize edelim istiyoruz. Ama gelmediler. Enflasyon farkı da yok. 10 sene sonra da 1 TL kazanacak Bursaspor!” ifadelerini kullandı.

IMG_6412.jpeg

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   İşte bu yüzden battık biz.
   Bu nankörlükten battık.
   Sanki gizli bir şey yapılmış, dolandırıcılık yapılmış gibi insanları hedef gösteriyorlar.
   Adamlar içi boş bir kulübe gücüne göre yardım ediyor.
   Ey zengin insanlar.
   Eğer paranla rezil olmak istiyorsan bursaspor için sende bir şey yap.
   Bizde Hepinize yetecek kadar nankörlük var

   6
   9
  2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Gazeteler Gazetecilerin ve Mevcut Yönetimin Olay Konu Değiştirmelerin Çabaları Orada 100 Milyon Euro Yok Olmuş Bunlar Onu Araştırmazlar 250,000 TL Bulmuşlar Yani 6 Bin Euro 4’cü Kümeye Düşürenler Sanırsın Yeni Volfram Madeni Bulmuşlar Uludağ’da 🤣

   6
   1
  3. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Koyun güdemiyecek gibi görünüp cukka yapan kişiler bunlar.bu sözleşme karşılığında kimin cebine ne girdi.hadi Bursaspor a 1 TL bu peşkeşi çekenlere.

   20
   4
 1. Klüp soyulup soğana çevirilmiş batırılmış. Altından ne çıkacak zannediyorsunuz. Altını eşeledikçe ne pislikler çıkacak daha. Kimse böyle bir kulübe bu saatten sonra öyle bedavadan destek vermez. Herkes dibini sıyırma peşinde. Çünkü bu klüp artık sahipsiz, taraftarı aciz. Nasıl ki terör takımlarının çıkarılması proje ise, bu kulübün düşürülmesi de projeydi ve tıkır tıkır işledi ve işliyor…

  25
  5
 2. Tamam anladık, Recep Günay’ın ekibi yarım akıllı, tutmuşlar koca bir alışveriş sonunda Bursaspor’a sadece 1 TL kazandıran bir anlaşma yapmışlar.

  Peki daha akıllı halinizle sizin yönetiminiz ne yaptı ?..
  Ortaya ne koydu ?..

  22
  10
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Ne mi yaptılar? Hatçe’nin alacaklarını ödemediği için kaçmaya başlayan oyuncuların ikisi hariç diğerlerinin kaçmasına engel oldular ve sahaya çıkacak bir takım kaldı. Yoksa Hatçe dememiş miydi sahaya çıkacak takım kalmayacak diye.. Çıkart artık at gözlüklerini. Bu Recep daha önce de başkan olmuştu da o yıl Türkiye futbolunun en yüksek bedelle transferini yapan yerli oyuncuyu Bursaspora kazandırdı ve o da ancak hep yarım devre oynamıştı. Yine aldığı bir yabancı oyuncu hiç oynamadan 3 sezon Bursaspordan tıkır tıkır ücretini almıştı.

   9
   4
   1. @Halit yorumuna yanıt olarak

    Eski yönetimlere de iki çift laf et be kardeşim. Yandı Hatçe dediğin adamı gönderdiniz, yeni yönetim de takimi kime düşürdü. Aman eski dosyalar bi daha açılmasın di mi?

   2. @Halit yorumuna yanıt olarak

    Tamam peki diyelim ki öyle
    Peki sizin favori yönetiminiz
    Bursaspor’u bu hale getiren eski yönetimlere açılan davaları neden sümenaltı ediyor ?..

    7
    3
  1. @Junior yorumuna yanıt olarak

   Şimdi Recep’i kim mahkemeye verecek? Koltuk altındaki dava dosyalarını diktimin sahtekar Hatçesi senii. Nooldu lan? Hani çok dürüst başgandın? Mahkeme mahkeme geziyodun? Aldın mı babayı?

   3
   2
  1. @TG. yorumuna yanıt olarak

   Herkesin bilgisi var bilader
   Furpa markete alış verişe
   Gittiysen orada Bursaspor
   Logolu ürünleri görmeme ihtimalin yok zaten

   5
   1
 3. Sevgili Bursasporlular caamiada herkersimin payı var bu duruma gelmemizde taraftar arma sevdalısı olarak yapabilecesrğimiz en güzel en anlamlı şey armayı formayı üzerimizde taşımak işe okula tatile giderken forma şapka atkı ile dolaşmak sevgini çıkarsız yürekten göster ben soymadım ben sahip çıkıyorum de haykır zaman bu zaman hep birbirimizi suçluya suçluya afyon yutmuş gibi uyuşuyorruz internet taraftarı olmaayın giy formanı sevdanı göster

  3
  1
 4. Takimi da logoyu da kapartin futbol cok fazla gelmis bu sehre bide ayaga kaldirma cabasi ha klubu bu neya arkadas batsin gitsin boyle olacaksa bu mu birsasporu yonetmek

  2
  1
 5. Her ürün için 1 tl ise tabiki de dogru bir
  Anlaşma degil, ben adı geçen Furpa
  İsimli markete gidiyorum, ürünleri
  Kim üretiyor bilmiyorum, çaydan, şekere
  Limonatadan, sıvı yağa, hatta mercimek
  Pirinçe varana kadar bir çok ürün var
  Genelde bu ürünlerin satış bedeli
  Üzerinden kulübe %5 gelir getirici
  Bir anlaşma yaparsın, 30 tl lik
  Ïçecekten kulüp 1.5 tl kazanirken
  150-200 tllik başka bir üründen
  7.5-10 tl kazanir, ürün fiyati arttikça
  Gelir de ayni oranda artar, bu ürünlerin
  Kulübe destek amaçli oldugunu bilen
  İnsanlar ayni üründen bir başka
  Markaya göre %2-3 oraninda daha pahali oldugunu bilerek ürünü alir
  Her gün ortalama 10 bin tl ciro
  Olursa bu üründen, yillik 3.6 milyon tl
  Ciroya tekabül eden %5 180 bin tl gelir
  Kulübe çok büyük bir katki vermeyecektir bence

  1
  2
 6. Allah belanızı versin…. kanun olacak kı bunları cezalandırsın. kulubun avukatı vs yok mu nasıl bunlar bu cesareti buluyor..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu