Bursaspor’da sessiz dönem

TFF 2. Lig’e düşen Bursaspor’da büyük bir sessizlik yaşanıyor.

Ömer Furkan Banaz yönetimi sık sık kapalı kapılar ardında toplantılar yaparak yeşil-beyazlı kulübün geleceği ile ilgili kararlar alıyorlar. Ancak Timsah’ta henüz resmi olarak hiçbir açıklama yapılmadı.

Edinilen bilgiye göre Banaz yönetimi ilk olarak mali planlamanın üzerinde duruyor. Bursaspor’da yaklaşık 150 milyon TL olduğu tahmin edilen transfer tahtası büyük ihtimalle açılmayacak. Yeşil-beyazlılar takımda kalmak isteyen oyuncular ve Vakıfköy takviyeli futbolcularla yeni sezonda mücadele edecek.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yazar kafayı buluyor herhalde! Ya yazar 3’cü ligdeyiz çoğu takımın bütçesi 10 Milyon Lira Bile Değil hey yavrum 150 Milyonu Süper Lig Takımları bile harcamıyor!

  25
  3
 2. takviye şart ancak mali gerçekler yüzünden tahtayı açmak ne kadar mantıklı o da ayrı bir tartışma konusu. çoğu yazarın söylediği gibi eski futbolcu alacaklarının yarısından fazlasını vermemek için pazarlık yapıp önce eskiye dönük futbolcu ve teknik heyet alacaklarını temizlemek daha mantıklı görünüyor. devlete olan borçta da bjk emsal gösterilerek borçların %75 af kalanına yapılandırma isteyin. yönetici alacakları içinde klübün itibar ve ekonomisini yerle bir ettikleri için avukatlarla anlaşıp dava açalım, ya alacaklarından vazgeçsinler yada verdikleri zararları karşılasınlar. son olarak tahta açacak anlaşmalar yapılıp önümüzde engel kalmazsa devre arasına kadar mevcut kadro ile yola devam edip sonrasında duruma göre nokta olacak birkaç takviye ile sezon tamamlayabiliriz. birde son haberlerde özlüce arazisi üzerinde yapılacak anlaşmalar ile ilgili bir haber vardı, mantıklı fikirler üretilmişti. mümkünatı varsa o konu üzerine de çalışılabilir.

  5
  1
 3. Alt yapıdaki piril piri çocuklar 2. Lig de o kadar kaşar topçu arasında nasil varlık mücadelesi verecekler aklım almıyor ! Tıpkı kurulduğumuz gün gibi diğer amatör Bursa kulüpleri ile birleşip mutlaka feda demeliyiz…!

  5
  3
 4. Çok haklısın. zaten onun için bu durumda değilmiyiz?
  Yerel medyanın defteri, kalemi.
  Tribünlerin de atkıyı, bereyi önüne koyup öz eleştiri yapma zamanı halâ gelmedi mi?

  3
  1
  1. @ali veli yorumuna yanıt olarak

   İçerideki maçlar için Stada gideceksin yada Bursaspor tv verirse izlersin,dışarıdaki maçların da Bursaspor tv verirse izlersin, vereceğini sanmıyorum çünkü adamlar para isterler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu