Bursaspor’da primler ödendi

Bursaspor'da dün yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

Başkan Ali Ay ve yöneticilerin katıldığı toplantıda Kasımpaşa maçının beraberlik primlerinin ödenmesi kararlaştırıldı. Başkan Ali Ay kulübe 1 milyon 500 bin TL göndererek hem futbolcuların primlerinin ödenmesini sağladı hem de diğer acil bekleyen ödemeleri gerçekleştirdi.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kiraly yorumuna yanıt olarak

   Adamın şu iki satırda verdiği parayı ben hiç bir arada görmedim.
   Siz para içinde yüzüyorsunuz galiba, bu kadar rahat atıp tutup yargıladığınıza göre.

   Hata yapılmıştır, bunlarda hataların sonucudur katlanmalı diye düşünüyorsunuz ama bundan öncekilerin hiç mi suçu yok.Birazda onları da boykot edip, taşın altına elini sokmalarını sağlamak lazım.

   Bir an önce Ali Ay’da kampanya düzenlemeli, İstanbul takımları bile yapıyorsa biz çok geç kaldık.Kampanya ile kapı kapı dolaşıp kim ne verdiyse liste açıklanmalı.

   Bu şekilde giderse takımın adı İLAY Tekstil Bursaspor’a dönüşecek.

   1
   7
 1. Baskan bir kere işini duzgun yap.şu akhisar ve erzurum maclari için astronomik bir prim belirle.evet biliyoruz maddi durumu ama,düşersek en az 100milyon tl kayip ortaya çıkar.. yapmadiğin transfer yüzunden bu hale geldik.. en azindan kalan 5 hafta krizi iyi yönet.ve sonra istifa et.bu şehir seni iyi ansın.

  22
  3
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Hala düşersek diyor. Ligin şamar oğlanı olduğumuzun farkında değilsin herhalde. Daha 3 sene evvel 2. ligde sürünen köy takımı bile seni eze eze yeniyor. Mesut Bakkal Gençlerbirliği’ni çalıştırırken diyordu ya Bursaspor’a kek takım diye. Al sana kek takım.

   2
   1
  1. @Aytaç yorumuna yanıt olarak

   Hiçbir kulüpte olmuyor doğru. Bursaspor bir kulüp değil zaten, siyasilerin, çorbacıların para musluğuna dönmüş bir çiftlik. Ali babanın çiftliği.

 2. büyüksün başkan Allah seni başımızdan eksik etmesin ben bu şekilde takıma sahip çıkan dürüst çalışkan zeki ve ahlaklı başkan görmedim sezon sonu kongre yapa 1061 . ben olacağım ve seni 10 yıl daha başkan göreceğiz. şu karizmaya şu diksiyona bak ya maşallah nazarlardan korusun.

  8
  28
 3. Ali dede EURO ile vermemiş mi cebinden parayı hayret,
  TL ile verdiklerini çıkarır bir şekilde kulüpten alacak bişeyler bulur giderken

 4. kasımpaşa maçından ne primi kardeşim küme düşüyoruz 3 deplasman var 3 ünden birer puan al primi kap ama küme düşelim böyle birşey yok şu prim olayını da kaldırmak lazım

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu