Bursaspor’da prim depremi!

Bursaspor Kulübü’nün Süper Lig’de kazandığı maçların ardından kulüp personeli ve altyapı oyuncularına dağıtılan primlerin Vakıfköy kısmına gönderilmesine rağmen dağıtılmadığı öğrenildi.

Altyapı hocalarının geçtiğimiz sezonda yaşanan bu olaydan ötürü primlerin yatırılmadığı serzenişinde bulunmasının ardından olay ortaya çıktı.Yapılan incelemeler sonucunda Özlüce Tesisleri’nde bulunan personele yapılan ödemelerde sıkıntı yaşanmazken Vakıfköy Tesisleri’nde yaşanan bu sorunun nedeni araştırıldı.Kulüpten yapılan ödemelerin Vakıfköy için çıktığı öğrenilirken yaklaşık 100 bin liralık meblağın o dönemde Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu olarak hizmet Adnan Örnek’in hesabına yattığı ancak Örnek’in her hangi bir şekilde personele ve altyapı oyuncularına primi dağıtılmadığının anlaşılması üzerine büyük bir şok yaşandı.

Bu gelişme üzerine Başkan Ali Ay’ın büyük tepki gösterdiği öğrenilirken Adnan Örnek’i arattırdığı ve konu hakkında bilgi aldığı gelen haberler arasında.

 

Bursasporluyuz.org

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Camia olarak öyle bir duruma geldik ki, tek çıkar yolu tepeden tırnağa (başkandan,yöneticisine,kulüp çalışanından taraftarına kadar) arınmamız lazım. Artık Bursaspor insanları cezbetmemeye başladı.

  84
  2
 2. Koordinatörün şahsı hesabına para yatırıp,sen ordan dağıtmı denmiş ? Mahalle takımı gibi Yönetiliyoruz deyince bazıları kızıyor bide !!!

  78
  3
 3. kulüpte bu gibi ödemeleri takip edecek bir yönetici,bir muhasebeci yokmu acaba?zamanında,sıcağı sıcağına neden problemler çözülmüyor.şampiyonluk yaşamış bir kulübe,yakışmayan hareketler bunlar.

  21
  2
 4. Yine birileri kelle avına çıktı!!! Bundan kurtulmanın tek yolu eski futbolcuların eski idarecilerin kongrede oy kullanmak haricinde kulup ile bağını kesmek gerekir hep suçlanan samet zamanında yapılan o yabancı transferleri sedat 3 ün tavsiyesiyle yapılmıştı altyapıyı tamamen ya almanlara yada fransızlara teslim etmek lazım. Bu nasıl bir kulüp prim dağıtıyorsun ama parayı bir hocanın şahsi hesabına yatırıyorsun,???? Bence film başka, pis kokular geliyor!!!!!!!!!! Adam daha geçen açıklama yapmadı mı bütün alacaklarımı ve primlerimi bıraktım diye.

  14
  4
 5. Bu adamı geçen yıl A takımın başına getiriniz çok büyük hoca gibisinden arkasına bakmadan kaçtı.Yazık değil mi alt yapı hocaları ve oyuncularının emeğine.100.000 lira senin Bursaspor oluğundan daha mı büyük.

  7
  4
 6. Yaa el insaf nasıl bir vicdan nasıl bir cesaret.Kulup nasıl şahsi hesaba para yatırır muhasebecisi gitsin dağıtsın hadi yatırdı diyelim sen o parayı nasıl gaps edersin nasıl dagitmazsin bu ne özgüven bu ne vicdansızca hareket yazıklar olsun gercekse

  5
  4
 7. Yine mevzu aynı, birilerine çamur at izi kalsın, aklanan ben olayım, Mali işlerle Altyapı Sorumlusu olan hoca mı ilgilenir, bu kulübün bir Mali danışmanı, Mali müşaviri vardır Özlüce de onun da bir ekibi vardır, tabi umarım vardır, bu meblağlarda TFF’den gelen primler mutlaka kulübün Banka hesaplarına yatırılır, kulüpte bu gelen paraları prim olarak dağıtacağı zaman, Mali işlerdeki sistemde kayıtlı olan tüm futbolcuların, idarecilerin, personelin, altyapı teknik heyetinin hesaplarına bu primleri aktarır, burada sadece 18 yaşın altında olan, profesyonel sözleşme yapılmayan gençlerimizle alakalı bir sıkıntı olabilir, bu durumda gençlerin velisinin hesap numaraları alınıp onların hesabına yatırılır, yine beceremediysen, Mali işlerde çalışan bir arkadaş gider Vakıfköye dağıtır gençlere, bu nasıl bir işbilmezlik, bu nasıl bir amatörlük

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı