Bursaspor’da Osman Çelik aday mı olacak?!

Geçen seçimi kaybeden Timur Noyan’ın adaylığının açıklamasının ardından gözler kulisler de dolaşan diğer isimlere çevrildi. Eski başkan Levent Kızıl kesin olarak aday olmayacağını açıklarken,  Bursaspor eski yöneticilerinden Hayri Yazıcı’nın yakın çevresi ve bazı eski Bursaspor yöneticileri ile toplantılar organize ederek durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi.

Yazıcı’nın özellikle Bölükbaşı yönetiminin ibra edilmemesi üzerinde çalıştığı biliniyor. Aday olup olmama kararını ise henüz vermediği gelen bilgiler arasında. Kulislerde İsmi geçen bir diğer isim İlhan Uslu; ancak O’nun tarafında şuan her hangi bir hareket görülmüyor. Tüm bu isimlerin yanı sıra başka sürpriz bir ismin de aday olma aşamasında olduğunu Bursa.com  ortaya çıkardı.

Bursaspor eski yöneticilerinden olan ve Bakan Faruk Çelik’in ağabeyi Osman Çelik’in de yakın çevresi ile adaylığı ilgili olarak toplantılar yaptığı öğrenildi. Konuyla ilgili olarak kendisine ulaştığımız Osman Çelik “Evet adaylığı düşünüyorum; ama şuan net karar vermedim. Değerlendirme aşamasındayım. Dün gece saat 01:00’e kadar bu konuda toplantı yaptık. Bugün yine bir araya geleceğiz. Güçlü, Bursaspor’un mevcut sıkıntılarına çare olacak ve yarı yolda bırakmayacak bir ekibi bir araya getirmeye çalışıyorum. Bunu başarabilirsem aday olmayı düşünüyorum” şeklinde konuştu…

Bursa.com

http://www.bursa.com/osman-celik-de-aday-mi-n224629/

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu