Bursaspor’da o organizasyon olacak mı?

BURSİAD’ın 31 Mayıs’ta düzenlediği basın toplantısında 60 güne yaklaşılırken yapılması planlanan büyük organizasyonla ilgili bilgi paylaşımı yapılmadı.

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursasporlu Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BURSİAD) Başkanı Enes Can Demir 31 Mayıs’ta yapılan basın toplantısında 60 gün sonrasında camia tekrardan bir araya gelebilmesi adına büyük bir yemek organizasyonu düzenleyeceklerini açıklamıştı.

60 günlük sürenin sonuna yaklaşılırken yapılacak organizasyonla ilgili bilgi paylaşımı yapılmadı.

ESKİ GÜNLERİNE KAVUŞACAK
Enes Can Demir 31 Mayıs’ta yaptığı açıklamada, “Diriliş yılı olarak adlandırdığımız bu sene için somut verilere dayanan bir projeksiyon çiziyoruz. Taraf olmayanın bertaraf olduğu bir döneme giriyoruz.

Bursaspor Yönetim Kurulu 7/24 çalışıyor. Mali adımlar atılıyor. Bu saatten sonra popülizmle yönetilmeyecek bir dönemdeyiz. 60 gün sonra çok büyük bir yemek organizasyonu olacak. Bu camia tekrardan bir araya gelip eski günlerine kavuşacak” ifadelerini kullanmıştı.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Verilen ve verilecek destekler Bursaspor kulübünün ayakta kalmasını sağlayacak.
  Kulübümüz yardım edebilecek durumda olan her bir taraftarın az veya çok demeden yardımda bulunması gereken günleri yaşıyor.
  Biliniz ki Bursaspor yaşayacak.
  Bizlere babalarımızdan miras olan kulübümüze sahip çıkacağız.

  8
  1
 2. Mayıs’ta açıkladığında Ben de hep laf hep laf hep laf bu da yalan çıkacak demiştim Bana bir sürü eksi vermişler arkadaşlar sağ olsunlar şimdi Ben aklı çıkınca ne olacak acaba Çünkü her yönetime burunlarını sokarak sonuçları da kötü oluyor bu kampanyalarda organizasyonlarda erzurumspor’u tek geçiyor Bir Bursasporlu olarak Çünkü adamlar yapacağız dedi mi yapıyorlar Ee ne oldu bursiad başkanı 60 gün bitti

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu