Bursaspor’da o başkan adayı çekildi!

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu’nda aday olduğunu açıklayan Raşit Barışıcı adaylıktan çekildiğini duyurdu.

Barışıcı’nın açıklaması şöyle;

Değerli Bursaspor Sevdalıları Bursaspor Camiası
Kulübümüz ve geleceği adına en önemli kongremiz olacaktır.

Yaptığımız görüşmeler neticesinde Sn.Enes Çelik Kardeşimizin önderliğinde; Kulübümüzü kısa zamanda eski günlerine kavuşturacak bir çalışma içinde olduklarını öğrendik.

Böylesine ciddi bir çalışmanın karşısında olmak yerine Aslolan Bursapor diyerek ihtiyaç duydukları her konuda bilgi ve projelerimizle yanlarında olacağımızı bildirerek Bursasporumuzun başarısı adına adaylıktan çekildiğimizi bildirir Kendilerine Tüm Kalbi duygularımızla başarılar dileriz .

Bu zaman içinde birlikte olduğumuz tüm yönetici arkadaşlarımız, destek vereceğini taahhüt eden Tüm sponsor firmalarımıza sonsuz Teşekkürler ederiz.
BURSASPOR adı ve arması ilelebet yaşayacaktır.

Saygı ve sevgilerimizle
Raşit Barışıcı

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sinan bür ile gelen düzen, ligte kalamadığımız halde Bursamıza çeki düzen getirdi. Çünkü bu ortamda ilişkiler çok önem taşıyor. Bursaspor adına insanların konuşup çözüm yolunu bulmak.

  Stadın zemininden başlar, kulübün bakımı belli olur.
  Profesyonelliği!

  47
  13
 2. Eyüp Spor maçlarını timsah arenada oynaya bilirmiş, yani herşey müsait duruma gelirse. Öyle olduğu taktir bursamız süper lig takımlarına misafirlik yapabilir.!

  7
  37
  1. @Burası16 yorumuna yanıt olarak

   Bursa 16 kardeş dün Karagümrük Galatasaray maçının özetini seyrettim tribünlerde Galatasaray taraftarı daha fazlaydı.Eyüpspor şayet iç saha maçlarını Bursa’da 4 büyüklerle oynarsa İstanbul’dan gelen taraftarlar Bursa’daki taraftarla deplasmana gelmiş gibi olur.Tabiki dünkü Karagümrük Galatasaray maçı gibi tribünlerin çoğuna biletleri rakip takıma satar Eyüpspor 45 binlik stadı para için doldurur. İstanbul içinden Bursa içinden maçlara gelenler stada veya koltuklara zarar verebilir.

   5
   4
   1. @Cebelli 1963 yorumuna yanıt olarak

    Değerli renktaşim bende sadece okuduğum haberden bahsettim.
    Tabiki gelmesinler, İstanbul ile alakamız yok . Katiyen hiç iyi olmaz.
    Bursa ile Eskişehir düşüncelerdeymiş!
    Koca İstanbul’da bir stad mı bulamadılar!
    Cehennemin dibine kadar yolları açık!

    4
    2
 3. Sayın Barışıcı adaylıktan çekilmeniz
  İsabet olmustur, yalniz bu kadar
  Reklamnizi yaptiktan sonra kulübe
  100 bin tl bagis yapmaniz daha şık
  Olurdu, en azindan gerçekten varsa
  Anlaşmiş oldugunuz 3,5 sponsoru
  Yeni yönetime yönlendirebilirsiniz

  7
  2
 4. Yemedi di mi? Ahh ulan Raşit ahh. 4 asgari ücret veremiyon, tahtayı mahtayı nası açıcan? Sen gazoz kapağı açamazsın bu gidişle. Bi de kalkmışın başkan olcam hayallerinde geziyon.

  6
  3
 5. 4 asgari ücret gibi küçük bir bağışı bile veremeyen başkan adayı. Bir de seçildiğini düşünüyorum da !

  4
  2
 6. Sevgili Bursasporlular kulüp ün borc lu olduğu ağırlıklı olarak sn emin adanur zamanında transfer edilmiş futbılcular şimdi soruyorum tim matavz a 1.9 milyon dolar veya euro sözleşme yapılır mı yapıldı ise lütfen o sözleşmeyi yapan ödesin lütfen ahlak lütfen dürüstlük o para ile o lig de takım kuruluyor

  2
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu