Bursaspor’da o açıklama kriz oldu!

Fenerbahçe maçı sonrasında Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Sarı Lacivertli Kulübün başkanı Ali Koç'u hedef alan bir açıklama yayınladı.

Yayınlanan bu açıklamadan yaklaşık 15 dakika sonra bu kez Bursaspor Başkanı Ali Ay kameraların karşısına geçti. Maçı değerlendiren Başkan Ali Ay, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Ancak birbiriyle örtüşmeyen iki açıklama tartışmaları da beraberinde getirdi. resmi siteden yapılan açıklamada saha içindeki mücadelede hakemle yaşanan sıkıntı, tribünde de emniyet güçleriyle taraftar arasında çıkan gerginlik olmasına karşın Ali Koç‘un neden hedef alındığı anlaşılamadı. Açıklamanın başkan Ali Ay‘ın bilgisi dahilinde olmadan yayınlandığı ve yine Ali Ay’ın talimatıyla siteden kaldırıldığı bildirildi.

Aybaba da kınadı
Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba da dün resmi siteden yapılan açıklamayla, “Taraftarlarımıza yapılan bu şiddet olayını teknik ekibimiz ve futbolcularımız adına şiddetle kınıyorum” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Maç akşamı da söyledim 70 kişi eksikledi yine söylüyorum. Bursaspor kültürü ve ahlakıyla asla bağdaşmayan bu açıklamanın sorumlusu bulunup derhal görevine son verilmelidir. Bu ne beyinsizlik? Kendi Twitter’ından istediğin kişiye salla hesabı seni bağlar. Koskoca Bursaspor kulübü adına Türkiye’nin önde gelen ailelerinden birine yönelik sinkaflı açıklama yapmak kimin haddine! Bizans basını köpürtse bir ay bunlarla uğraşırsın ne gerek var? Ayrıca tüm Türkiye önünde küfür ettiğin adamın Tofaş’ından tribün sponsorluğu + loca alıyorsun. At gözlüğünü bırakıp şapkayı önümüze koyalım. Yanlış yapıldı.

  96
  12
  1. @Maestro yorumuna yanıt olarak

   Suat Paçacı yazmış diyorlar. Daha önce de taraftara yönelik tıvitler atmıştş. Sırtı kaşıan keçi yağla değneğe yaslanırmış falan diye. Çatlak ses falan dediydi. Bu seferde böylemi yazmışki?

   5
   2
 2. Yeter artık Suatın bizi rezil ettiği. Daha önce de fb maçı sonrası twiterdan yağlı sopa paylaşmıştı. Kulübümüzü küçük düşürüyor!!!

  22
 3. Maç akşamı da söyledim 70 kişi eksikledi yine söylüyorum. Bursaspor kültürü ve ahlakıyla asla bağdaşmayan bu açıklamanın sorumlusu bulunup derhal görevine son verilmelidir. Bu ne beyinsizlik? Kendi Twitter’ından istediğin kişiye salla hesabı seni bağlar. Koskoca Bursaspor kulübü adına Türkiye’nin önde gelen ailelerinden birine yönelik sinkaflı açıklama yapmak kimin haddine! Bizans basını köpürtse bir ay bunlarla uğraşırsın ne gerek var? Ayrıca tüm Türkiye önünde küfür ettiğin adamın Tofaş’ından tribün sponsorluğu + loca alıyorsun. At gözlüğünü bırakıp şapkayı önümüze koyalım. Yanlış yapıldı.

  7
  4
  1. @mustafa yorumuna yanıt olarak

   Ulan herif hiç istifa edermi? Futbolcu gibi maç pirimi alıyo. Para bok gibi. Nereye istifa edecek. Sülük gibi yapışmış.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu