Bursaspor’da neden bir dünya markası olmasın?

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret etti. Bursa’da Bursaspor başta olmak üzere spora yaptığı sayısız yatırımlar nedeniyle Başkan Recep Altepe’ye teşekkür etti. Bölükbaşı, yeni stadın önümüzdeki dönemde tamamlanacağını anlatırken, "Avrupa’da örnek gösterilen statta maçlarımızı yapacağız. Gerek yeni yönetim gerek Şenol Güneş hocamızın gelmesiyle güzel bir sinerji yakaladık. Sizin de desteğinizle daha güzel günler yaşayacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

"HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMALI"

Bursaspor’un, 3 milyon nüfuslu, 25 sanayi bölgesinde 4 binin üzerinde büyük fabrikası olan kentin takımı olduğunu hatırlatan Başkan Altepe, şöyle dedi:

"Şampiyonluğun tesadüf olmadığını göstermemiz gerekli. Bu güçlü camia ile Bursaspor şampiyonluklara abone olmalı, en azından ligi 2’nci, 3’üncü bitirip, sürekli Avrupa kupalarında oynamalı. Bursa olarak çok sayıda dünya markamız var. Bursaspor neden bir Avrupa markası olmasın. Bursaspor şampiyon olursa Bursa Şampiyon olur, Bursaspor ligden düşerse Bursa düşer. Bu unutulmamalı. Artık seçim bitti. Herkes de üzerine düşeni yapmalı."

Bursaspor Başkanı Bölükbaşı, günün anısına Başkan Altepe’ye Bursaspor forması ve kaşkol hediye etti.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu