Bursaspor’da Mesut Ünal dönemi

Mesut Ünal bundan böyle Bursaspor Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu unvanıyla Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde genç oyuncuların gelişimi için çalışacak.

Bursaspor’da Enes Çelik yönetimi futbolla ilgili ilk önemli icraatını yaptı. Çelik ve ekibi Bursaspor Gençlik Geliştirme Sorumlusu Okan Yılmaz’la yolların ayrılmasına karar verdi.

Karar Okan Yılmaz’a tebliğ edildi. Okan Yılmaz’dan boşalan göreve Mesut Ünal getirildi.

Ünal daha önce de 2014-15 yılları arasında 15 ay aynı görevde bulunmuş, U21 Takımı’nın teknik direktörlüğünü yapmıştı.

Futbolculuğu döneminde Bursaspor’da 7 sezon forma giyen Mesut Ünal, yeşil-beyazlı takımda kaptanlık pazubandını takarak 102 maçta forma giymişti.

Mesut Ünal, Bursaspor altyapısından yetişen Enes Ünal ve Hasan Basri Ünal’ın da babası.

Yoluyla
Süha Gürsoy
Kaynak
Bursa Hakimiyet

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayırlı olsun. Mesut Ünal’a görevinde başarılar. Okan Yılmaz’da bu camianın efsanelerinden bu birliktelik ortamında o da küstürülmeden hareket edilmiştir umarım.

  76
  5
   1. @Tuncay yorumuna yanıt olarak

    Mesut hocayı severim
    Hata bence
    Amatörü bilen sertliği kavgayı bilen hoca lazım
    Heleki topçu sınıfı tamamen sert olmalı

    3
    1
 2. Hayırlı olsun Mesut hocam
  Okan hocama da hizmetlerinden
  Dolayı teşekkür edilip gönderilmeli
  Elbet yine yollar kesişir

  21
  3
 3. Bursasporun her yöniyle tanımış ve bilen sözünü esirgemeyen futboluyla hizmet vermiş başından beri futbolunu seyretmiş birisi olarak başarılı olmasını diliyorum tebrik ediyorum

  19
  1
 4. Hıh tamam. Mesut Hoca’nın ilk icraatı Vakıfköy tesisleri içersine mescit yaptırmak olacaktır. Artık yeni yeni Enes’ler yetişir Vakıföyde.

  5
  73
  1. @Hasan Basri yorumuna yanıt olarak

   Ne sacma sapan adamlar dolu site ya bunları gordukce Bursaspora olan inancım koreliyor boyle taraftar kitlesine sahip olan bir takımın basarılı olması mucize.
   Konuyu nerden nereye baglıyorlar ne gereksiz insanlar var ya

 5. büyük hata yanlış seçim. şimdi seri eksiciler beğenmeyecek beğenmesinler de ama zaten o kafalar yüzünden amatöre kadar yol aldık. arşivlerden mesut ünal altyapı haberlerini arayın siteden belki yorum yapmadan önce fikriniz olur. aman neyse bir acık olmaz zaten ne bu taraftardan ne bu takımdan.

  4
  27

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu