Bursaspor’da Mak Varesanovic sürprizi!

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Bursasporlular’ın unutamadığı futbolcuların arasındadır Mirza Varesanovic

Mirza’nın, biri Liverpool diğeri de Udinese’de oynayan iki futbolcu oğlu var… Udinese’deki Mak Varesanovic hatta Bursa doğumlu

Mak, İtalya’dan ayrılmaya karar verip, babası aracılığıyla da Bursaspor’a haber göndermiş… Yeşil beyazlı yönetim de, hem Mak’ı hem de Mirza’yı Bursa’ya davet etti. Bu hafta gelecekler. Mak eğer kendini teknik adamlara beğendirirse, Bursa doğumlu olduğu için yerli statüsünde oynayabilecek.

Yönetim, Mirza’dan da scouting departmanında faydalanmayı planlıyor…

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne topcuyda Mirza be ! Seyretmeyenler icin,sagdan topu bir alirdi,3-4-5 kisi farketmez,yara yara giderdi ! Bek oynamasina ragmen golcuydu ! Hala arkadaslar arasinda konusuruz,bize Mirza gibi bir hucumcu bek lazim diye !!!

  44
  1. @Nail yorumuna yanıt olarak

   Kesin palaktır. Normal şartlarda Udinese’yi ve İtalya gibi bir ülkeyi bırakıp, Seri A’da oyamak varken “Baba ben Bursaspor’a gitçem” diyen evlaı hemen Akıl Hastanesine yatırırlar. Para yok, pul yok, yönetim yok, ama Mirza’nın oğlan kafayı bozmuş ille de Bursa’ya gelcekmiş. Hey allahım yarabbim yaa. İnanmak içn bişey içmek gerek.

 2. Bu çocuk bizden,inşallah Atanasov gibi yabancı statüsü nedeniyle Teknik Kadro tarafından bizden değil muamelesi görmez ! Ayrıca Johnları,Merterleri,Aguları Baduları gören bizlere Babasının % 50 yeteneklerini kapmış bir çocuk bile yıldız gibi gelebilir !!!

  2
  1
  1. @aziz yorumuna yanıt olarak

   Videosuna baktığımda yumuşak bir stili var. Aslında uygun fiyata takıma kazandirililip, parlatılip sonrasında güzel bir bedelle satılabilecek bir futbolcuya benziyor. Tek handikap benzer stilde ve benzer bir proje olan Atanasov ile çakışma ihtimali.

 3. MEVLİD KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN.

  Şu mübarek gün ve gecelerin hürmeytine ya rabbi.BURSASPOR umuzu lşahlandıracak,taraftarını güldürüp sevince boğacak başarılı oyuncular transferini nasip eyle.Takımımızda oynayan en alt gruplardan sn üst takımdaki oyuncularımıza kadar tümüne güç,kuvvet,kabiliyet ve başarılar nasip eyle.
  ALLAHIM BİZ SENİ ÇOOOK ÇOK SEVİYORUZ.
  VERMEK İSTEMESEYDİN İSTEMEYİ VERMEZDİM,buyuruyorsun.Öyle ise bizlerde senden BURSASPORUMUZA KATKI KOYUP BAŞARILI OLACAK OYUNCULAR NASİP EYLE.GENÇLERİMİZE BAŞARILAR NASİP EYLE.
  ONLARI HER TÜRLÜ NAZARDAN,SAKATLIKLARDAN VE ŞERLERDEN KORU.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu