Bursaspor’da loca satışları başladı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Timsah Park'ta bulunan loca satışlarının başladığını duyurdu.

Timsah Park Stadı‘ndaki localarımız satışa çıktı. Yeni sezona yeni düzenlemeler ile hazır olan stadyumumuzda; otopark hizmeti, otoparktan loca’ya özel ulaşım hizmeti bulunmaktadır.

Bu sezon benzersiz bir konfor ve maç deneyimi sizleri bekliyor.

2022-2023 sezonu loca fiyatlarımız şu şekildedir;

10 Kişilik – 100.000 TL
15 Kişilik – 150.000 TL
20 Kişilik – 200.000 TL

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Loca satışlarımız için Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tel: 444 1963

Mail: bursaspor@bursaspor.org.tr

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. 100 milyara 10 kişilik loca alıcam, sonra arkadaşları maçlara davet edicem, bu hafta gelin Bayburt İl Özel İdarespor maçımızı benim özel locadan beraber izleyelim falan desem sopa yerim heralde. Allahım şaka gibi yaa.İnşallah bu bi rüyadır diycem ama hepsi gerçek. Recep Oynakbaşı, Ali TAy, Messut Mestan ve Emin Babanur. Allah topunuzun cezasını versin.

    27
    3
  2. Sevgili Bursaspor’lular Bursa da tirbun de ki eskiler arasında şöyle bir söz vardır amigo dur koşturuyor elbette ki çorbasını alır evet amigo çorbasını alır da Bursa da ki amigo değil artık tirbun liderleri oldu bunlar beş 10 kişi den de geçtik gruplar oldular ve bu gruplar nedense büyük ağırlık bir mahalleden olmaya başladı vede artık çorba değil ev araba as is oldu olsun olmasın değil Allah daha çok versin lakin tirbunculer büyüdü ama hep Bursaspor küçüldü yöneticilerin hiç biri o kadar para verdi ama hiç biri iflas etmedi onlarda daha zengin oldu herkes büyüdü siyasetçi güçlendi ama Bursaspor hep küme düştü ve ne acıdır ki buna herkesim seyirci kalır gibi izledik devlet de izledi millet de bakın bugün şehrini satanlar yarın ülkesini satar futbol anlamında şehir olarak yakında böyle giderse Suriye gibi oluruz bu sözüm futbol anlamındadır bu şehrin sokaklarında fb li gs li bjk li formalilar gezer o tirbuncu amigolar da kına yakar bakın Bursaspor Aziz Yıldırım başkan olsaydı bunlar kadar zarar vermezdi utanirdi sanki projeymis gibi geldiler ve cokturduler ne diyelim bizlerde bir forma bir kombinemizi alır Bursaspor luyuz deyip avunuruz ama önümüz seçim hangi siyasi parti olursa olsun hepsine de sözümüz var lütfen o mitinglerde atkı takmasinlar ilk önce

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu