Bursaspor’da köstebek krizi!

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde tam anlamıyla bir köstebek krizi yaşanıyor.

Yeşil-beyazlı takımda son dakika gelişmeleri ve sakatlıklarını İstanbul medyasından bir isme ulaştıran personel deşifre oldu.

Bursaspor‘da Seleznov‘un sakatlığı ile Özer Hurmacı‘nın sakatlığını kritik karşılaşmaların öncesinde açıklayan ve kulüp içinde büyük bir tepki gören bu isme bilgileri ulaştıran isim ile bugün itibariyle yollar ayrılıyor.

Başkan Mesut Mestan‘ın bu personelin işine bugün son vereceği öğrenildi.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Sayın kardeşim.
   Kulüpte bir tanıdığın var ise veya başka bir kanaldan bugün veya yarın işine son verilen kim veya kimler olduğunu öğrenebilirsen malum kişi ortaya çıkabilir.
   İsim çok da önemli değil.
   Önemli olan bulunmuş olması.
   Varsa eğer diğerleri de kulüpten uzaklastirilmalidir.

   8
   4
 1. Askerleri yakalamak başarı ama komutanlarını bulmak lazım.Orhan Güney ve Süha Gürsoy’un jurnallerini yakalamak bunları yakalamaktan daha büyük başarı değil.

  42
  2
 2. Bir tanemi varmış komedi! Kulübün içinde olan biten hemen medyada çıkıyor sadece yönetim değişip içeridekiler kaldımı hem genç futbolcuların başka kulüplere pazarlanır hem bütün gizlin saklın medyada çıkar tam temizlik gerekiyor!

  28
  1
 3. Tüh! Şimdi anlaşıldı Bursaspor’un niye Süper Lig’e çıkmayı haftalar öncesinden garantileyemediği…..

  17
  6
 4. Orhan Güney öldü artık be ya. Onun gücü eskidendi. Olay Nedya’nınastik patlayınca Orhan da pul oldu. Şimdi Play’ın internet sayfasını hazırliyormuş diyorlar. Yakında medyayı bırakır, gizli ortağı kadap Yüksel’le beraber Metin Korkmaz’ın oyuncularını pazarlama işine döner.

  15
  1
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Deli ibo aslında güzel top oynatıyor..yani iki sezon arka arkaya süper lige takım yolladı ve iki takım da takır takır top oynuyordu.hatta bize ilk geldiğinde takım kendine gelmişti yalçından sonra..

   ne olduysa bursadaki ads maçından sonra oldu. ads maçında ateş eden bursaspor,birden süt dökmüşü kediye döndü ve haftalarca 3 puana hasret kaldı..

   İnsan ; Metin korkmaz,murat sancak,deli ibo şeytan üçgenini düşünmeden edemiyor…

 5. Paçalarınızdan amatörlük akıyor ya, utanıyorum. Twitterda üstü kapalı imalar yazıyorsunuz. Olanı yazmak da suç oldu. Aynen sizden başka Bursasporlu yok. Bir siz Bursasporu düşünüyorsunuz. Sıyrılın şu amatör ruhunuzdan ya. Gazeteciye neden doğruyu yazdın diye sorabiliyorsunuz, şaka mı? Gazeteci olanı yazar abicim, bu Bursada da böyledir, avrupada da böyledir, amerikada da böyledir. Özer sakatsa sakattır, bitti. Kocaman (!) Bursaspor camiası oyuncusunun sakatlığını saklar hale gelmiş be, vizyon abideleri sizi.

  9
  12
 6. niye o ismi acıklamıyosunuz?neden kendi hatalarınızın üstünü örtme gibi geldi bize.acıklayın kimse bütün şehir bilsin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu