Bursaspor’da kongre tarihi açıklandı!

Bursaspor Kulübü tarafından Olağan Genel Kurul tarihi resmi olarak açıklandı.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şöyle;

Büyük Bursaspor Camiası, Değerli Genel Kurul Üyeleri;

Başkanımız Erkan Kamat tarafından daha önce düzenlenen bilgilendirme toplantısında 22-30 Mayıs 2021 tarihleri olarak açıklanan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantımızın, başkan adayı olacak kişilerin plan ve projeleri ile yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmalarına olanak sağlamak için 1-9 Mayıs 2021 tarihlerinde yapılması uygun görülmüştü.

Bu süreçte pandemi sebeplerinden dolayı İçişleri Bakanlığımız aldığı karar doğrultusunda 17 Mayıs 2021 tarihine kadar kongrelerin yapılamayacağını genelge ile 81 ilin Valiliklerine göndermişti.

Bursaspor Kulübü Derneği Tüzüğü’nün 23.1 maddesinde “Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, mayıs ayı içerisinde hafta sonu gerçekleşecek şekilde usulüne uygun olarak yapılır.” ifadesine göre Olağan Seçimli Genel Kurul 1. Toplantımızın 22 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 11.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda yapılmasına, ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde 2. Toplantının 30 Mayıs 2021 Pazar günü saat 13.00’da aynı yerde çoğunluk aranmaksızın tekrar yapılmasına karar verilmiştir.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Hep Birlikte yorumuna yanıt olarak

   İsterseniz açıklamayin kongre tarihini !? El mi yaman bey mi yaman görürdunuz…
   Öyle YouTube’ dan taraftara, ona buna sallamakla olmuyor bu işler…! Kaç paralık adamsınız da Bursaspor’ a başkan oldunuz !? Sayenizde 1 sene daha PTT ligindeyiz !! Bursaspor tarihinin en basiretsiz yöneticileri olarak anılacaksiniz….

   8
   1
  2. @Hep Birlikte yorumuna yanıt olarak

   Korana illetine lanet olsun.
   Tam kapanma tam zamanını buldu.
   Ilk oturumda bu iş keşke bitse kaybedilecek bir gün bile yok aslında ilk oturumda lütfen Bursaspor için sandığa

   21
 1. Ben Bursaspor’un genel kurul toplantisinin belirlenen tarihlerde oldugunu bilmiyorum genelde ikinci verilen tarih gecerli oluyor demek Mayis 30, 2021 de olacak. Bu durum acil ve ilk verilen tarihte olmak zorunda tum sorumlularin bunu ciddiye almasi gerektigini bir Bursassporlu taraftar olarak arz ediyorum.

  16
 2. Şöyle bişey olamazmıydı , 15 mayıs formalite icabı 1. Toplantı , 23 mayıs gerçek Toplantı olmasına bir engelmi vardı acaba? 1. Toplantıya kimsenin gitmemesi için özellikle bilgi verilecekti ki zaten çoğunluk sağlanmıyor…bu durumda 1 hafta erkenden iş bitecekti.

 3. Bursaspor yada başka kulüplerin genel kurulları çok rahatlıkla yapılabilir.Bunun için önceden Covit testleri yaptırılır,üyeler arasında mesafeye dikkat edilerek yerleşim düzenlenir,maskeli olarak kurulda olmaları sağlanııııır ise bu genel kurullar pekala olur.
  K.SPOR SALONUNDA 20 000 İNSANLAR İÇİÇE KONGRELERİNİ YAPANALRIN BU GENEL KURULARA YASAK GETİRMESİ ABESLE İŞTİGAL VE MİLLETE SAYGISIZLIKTIR.

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu