Bursaspor’da kongre tarihi açıklandı!

1 Ekim 2022 Esenler Erokspor Maçı Sonrası Alınan Olağanüstü Kongre Kararı Hakkında Bilgilendirme

Yönetim Kurulumuz Olağanüstü Seçimli Genel Kurul 1. Toplantısının 22 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 11.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde 2. toplantının çoğunluk aranmaksızın 30 Ekim 2022 Pazar saat 13.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda gerçekleştirilmesi hususunda karar vermiştir.
Olağanüstüsü Seçimli Genel Kurul Gündemi 7 Ekim 2022 Cuma günü resmi sitemiz üzerinden ilan edilecektir

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

36 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. tüm samimiyetimle Hayırlısı olsun …

  devamlı başkanı , teknik direktörü vs vs istifaya davet etmek futbolcu ıslıklamak ile yol alınamadığı gerçeğini öğrendiğimiz zaman kurtuluşumuz başlayacaktır.ama maaelsef bu şekilde devam edilecek sanırım bu kafa yapısı bize bir şey kazandırmadı ,kazandırmayacaktır…adamların yaptıkları parasal icraat olmayacaktı düzen ve istikrar olacaktı ki dediler paralı birileri var ise biz hemen bırakacağız diye kaosa sürüklemek için elinizden geleni yapıyorsunuz ….!!!!

  85
  12
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   arkadaşım çok iyi yazmış sin ama acaba gelecek yönetim teksas ‘taki corbacilara ne vaat etti yoksa 2 hafta yine istifa diye bagiracaklar bak 3 4 sene ‘dir adamlar belediye yi arkasına aldı çocuk gibi oynuyorlar teksas olunca artık herkesin aklına belediye personeli olduğu geliyor bi zahmet bunlarda arastirin

  2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Hangi düzen hangi istikrar, devre arasında geldiler, takım küme düştü, tahtayı açamadılar, ilk yarı sonunda bu ligden de düşüren yönetim olmamak için, devre arasında da tahta açılamayacağını bildikleri için ki bugün 2 yıl transfer yasağı geldi, resmen hiçbir şey yapamayacaklarını bildikleri için kaçıyorlar, bunu görmek için normal bir akıl yetiyor. Bundan sonra bursaspor frutti extra gibi olmazsa yukarılar hayaldir. Bu olmazsa bütün bu yıkım sorumlu yönetimlere yıkılıp alacaklarını alamayacak kanuni adımlar atılmalıdır

   3
   4
  3. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Bu durum ve şartlarda aklı yerinde olan kimse aday olmaz. Takım 3 lige düşmüş, bir miliyardan fazla borcu var. Ancak belediye başkanı, o da şehre olan sorumluğu dan dolayı. Sonun başlangıcı, şampiyon takım nasıl yok oluyor. Siyaset karışmasın ve takım yok olsun, herkes kına yaksın.

   9
   12
  4. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor’u bu taraftar bu durumlara düşürmedi fakat bu taraftar Bursaspor’u şampiyon yaptı.
   Dolayısıyla Şampiyonluk yaşamış bir kulübün başarısız yönetimi elbette ki istifaya davet edilir, formanın hakkını vermeyen futbolcu tabi ki ıslıklanır.
   Otobüste futbolcu döven müptezellere neden laf etmiyorsun.
   Belediyeden maaş alıp taraftarı ayrıştıranlara neden ayıp değil mi demiyorsun.
   Koca Bursaspor bu Kelesspor mu tabi ki istifa diyecek taraftar, sahaya mı insin.
   Ayrıca zoraki atama başkan ve yönetimle bu işin olmayacağı belliydi.

   12
   21
   1. @Yeşil-Yol yorumuna yanıt olarak

    bu duruma düşürmeyen taraftar olabilir , bizim taraftar görsel anlamda destek anlamında en iyisi evet olabilir ama kötü zamanda kötüyüz iyi değiliz!!!!!!!! istifaya davet etmek nedir nedendir kim içindir!!!!!!!
    otobüste futbolcu döveni geçtim otobüsün önünü kesene de laf ettim , belediyeden maaş alıp hıyarlık yapanlar içinde ettim , formanın hakkını vermeyen futbolcuyu transfer edene laf söyledim , o futbolcuya evet ıslık yapabilirsin ama rencide edemezsin koskoca sözleşmesi var senin ıslığınla kabul etmemen ile o futbolcu ertesi gün gidemez biraz mantık biraz empati ,şampiyonluk yaşamış klup diyorsun ya işte o şampiyonlukta kaldığın için kaf dağının üzerindesin,sen daha bugünü ancak 10 sene sonra anlayacak olanlardasın!!!

    10
    3
    1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

     Biz şampiyon takımı tutmadık, Tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık.
     Ve şampiyon yaptığımız bu takımı bu durumlara düşürenlere lanet olsun.
     Oy istediler verdi bu şehir tek büyükşehir olarak.
     Atatürk stadını yıkacağız dediler yıktılar.
     Otoparkı vs alacağız dediler aldılar.
     Böyle taraftar olmaz olsun dediler arka taraftan malı götürdüler.
     Amigosuna kadar satın aldılar.
     Sen neyin futbolcusundan bahsediyorsun be kardeşim, alt yapıya oyuncu seçerken bile adam kayırıyor eş dost akrabanın çocuklarını koyuyorlar.
     Uyanın artık be, uyanının.
     Ya bizon kafalısınız yada Bursaspor düşmanı.
     İkinci bir şık yok.

     1
     1
  5. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Prusa gibi yvuşakların yapacağı sadece eleştirmektir. Çözüm önerileri yoktur. Koyun ortaya başkan adayınızı, çözüm önerinizi yoksa ötüp durmayın!

   12
   7
  6. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Ne düzen ama. 17 yaşındaki çocukları kekolara ezdirdiler maç sonrası çıkıp hakkımızı bile doğru düzgün savunamadılar. Bırakın bu işleri o burfaş müdürüne Bursaspor fazla gelir.

   43
   43
   1. @Prusa yorumuna yanıt olarak

    Senin bursaspo dediğin takımın muadilleri zafer spor burgaz spor arabayatagi spor. Uyan hemşehrim uyan. Kabullenin artık küçücük bir zavallı takımın taraftarları olduğumuzu.

    11
    4
   2. @Prusa yorumuna yanıt olarak

    varsa yapabilecek Başkan önerin buyur!!!
    dün 1MİLYON 740BİN EURO daha borçlandık haberin var mı???
    buyur bundan sonrası için öneri ver , gelecek başkanı da gözünde kaşı var diye istifa ettirirsiniz , gerçekçi olun ………!!

    38
    8
    1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

     ÖMER FARUK BANAZ çok önemli adımlar atmıştı,bizim alt yapıdan yetişen oyuncularımız kaçmasaydı,Şu an başka şeyler konuşuyor olacaktık

     9
     5
    2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

     Kardeş bunların derdinin gerçekten Bursaspor olduğunu mu zannediyosun.Sorduğun soruya cevap bile veremez.Varsa yoksa işilei güçler siyaseti Bursaspor üzerinden yapmak.Şimdi statta ve burada yönetim istifa diye böğüren böğürtlenlerin başkan adaylarını görme zamanı.

     10
     7
    3. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

     Var olup olmadığını görmek için mevcut yönetimin gitmesi lazım.Yıllardır ülke olarak da aynı hatayı yapıyoruz.Neymiş daha iyisi yokmuş.Denemeden nereden bileceksin? Daha iyisi yok diye neden kötüye katlanmak zorunda mıyız? Artık çalıyorlar ama çalışıyorlar zihniyetinden kurtulmanın zamanı gelmedi mi?

     11
     10
     1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

      sen işin içeriğini kavrayamamaışsın kardeşim !!! deneme yanılma ile geldik buralara adamlar paralı ben herşeyimi veririm diyen varsa gelsin hemen çekilelim dedi mi dedi , serdar acarhoroz mu daha iyisi!!! çalıyorlar ama çalşıyorlar zihniyetinde olmadım aman olmayında siyasi olarak bakmamanız dileğiyle….!!!

      4
      3
     2. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

      sen direnmeye devam et
      3.ligde sonra amatörde direnirsin
      ulan sen millete küfret cezayı yönetim ödesin
      sen kötü tezahürat yap cezayı yönetim ödesin
      sonra gitsin ondan bundan para dilensin borç ödesinler

      sende buradan bol bol ahkam kes
      yürü ya

      8
      1
      1. @BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

       bunlara ver yesin. getir giysin.
       ehhh tabi BEN BURSASPORLUYUM! demenin bir bedeli ve sorumluluğu yok ki.
       bu kadarını söyleyen kendini kulübün sahibi sanıyor.

 2. Bu seyirciye her şey müstehak timur noyan gibi dürüst adamı bu adamlar seçtirmedi sebebi akp li olmaması bu takım amatöre kadar gider gelecek yönetici 1 milyar borcu ödeyecek yada takım satılacak başka çıkış yok kimse traş yapmasın bursa seyircisinin %90 ı çorbacı %10 gerçek bursasporlu forma kombine alan bunlar gerisi faso fiso

  12
  4
  1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

   ülkedeki klasik 6 lı masa zihniyeti işte burdada aynı zihniyet, siz gidinde ülkenin kulübün durumu umurumuzda değil olayı.Yazık gerçekten yazık Bursaspor bu zihniyetteki sözde tarfatarlardan kurtulduğu gün kurtuluş günüdür.

   9
   11
 3. Tek kurtuluş serdar acarhoroz,yıllardır göreve gelmek istiyor,herkes serdar acarhoroza destek vermeli,serdar bey bursasporu süperlige çıkarıcak,bursasporun borcunuda sıfıra indirecek.

  4
  7
 4. Serdar Acarhoroza ilk başta güvenseniz adamın 50 Milyon hazır nakiti 100 milyonda Kredisi vardı bizi süper lige çıkartırdı

  3
  9
  1. @Serdar Acarhoroz yorumuna yanıt olarak

   Oglum azıcık Bursanın ıcınde olun arka plandan haberiniz hiçbir sey bilmeden konusursunuz Serdar kim bılır mısın tanır mısın ? Tokatçının teki siz yine susuz kuyulara su ümidi bağlaya durun

 5. PAŞA SELİM ADAYLIĞINI KOYSUN LÜTFEN ÖYLE TRİBÜNDEN BAKMAK İLE OLMUYOR BU İŞLER İÇERİ GİRSİN DE GÖRSÜN BURSASPOR NE HALLERDE BEYLER KİMSE DESTEK VERMİYOR KULÜBE ESKİ YÖNETİMDEN HEP YEMİŞLER KULUBÜ O YÜZDEN ARTIK DESTEK DE VERMİYOR KODAMANLAR BELEDİYE DESTEKSİZ OLMAZ BU İŞ EN AZINDAN SÜPER LİGE ÇIKANA KADAR DESTEK ŞART BÖYLE GİDERSE SONRA KİLİDİ VURURLAR KÜLÜBE ORTADA BURSASPOR DİYE KULUP KALMAZ ÇOK AĞLARIZ UNUTMAYIN BU KLUBU BU HALE GETİREN 1 CİSİ (YİĞİCİ) TARTARDIR 2 CİSİ PARA VERİP OY ALIP BAŞA GEÇEN YÖNETİMDİR

  3
  2
 6. Serdar acarhorozun başkan olması lazım.Bursasporun 5 milyonluk elektrik borcunu serdar acarhoroz kendi cebinden ödemişti.

  3
  7
 7. Bugüne kadar İbrahim Yazıcı Allah rahmet eylesin dışındaki yönetimlerin Bursaspor a hep zararları dokundu iskender kebabını doğrar gibi yediler kulübü işin en acı ve üzücü yanı bunların yanına kar kaldı hesabı sorulmadı. öyle bir duruma getirdilerki kulubü diş macununu tekrar tüpüne doldurmak gibi mucizelere kaldı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu