Bursaspor’da kongre tarihi açıklandı!

1 Ekim 2022 Esenler Erokspor Maçı Sonrası Alınan Olağanüstü Kongre Kararı Hakkında Bilgilendirme

Yönetim Kurulumuz Olağanüstü Seçimli Genel Kurul 1. Toplantısının 22 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 11.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde 2. toplantının çoğunluk aranmaksızın 30 Ekim 2022 Pazar saat 13.00’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda gerçekleştirilmesi hususunda karar vermiştir.
Olağanüstüsü Seçimli Genel Kurul Gündemi 7 Ekim 2022 Cuma günü resmi sitemiz üzerinden ilan edilecektir

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

5 Yorum Onay bekleyen 16 yorum var

 1. tüm samimiyetimle Hayırlısı olsun …

  devamlı başkanı , teknik direktörü vs vs istifaya davet etmek futbolcu ıslıklamak ile yol alınamadığı gerçeğini öğrendiğimiz zaman kurtuluşumuz başlayacaktır.ama maaelsef bu şekilde devam edilecek sanırım bu kafa yapısı bize bir şey kazandırmadı ,kazandırmayacaktır…adamların yaptıkları parasal icraat olmayacaktı düzen ve istikrar olacaktı ki dediler paralı birileri var ise biz hemen bırakacağız diye kaosa sürüklemek için elinizden geleni yapıyorsunuz ….!!!!

  59
  5
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Ne düzen ama. 17 yaşındaki çocukları kekolara ezdirdiler maç sonrası çıkıp hakkımızı bile doğru düzgün savunamadılar. Bırakın bu işleri o burfaş müdürüne Bursaspor fazla gelir.

   25
   27
   1. @Prusa yorumuna yanıt olarak

    varsa yapabilecek Başkan önerin buyur!!!
    dün 1MİLYON 740BİN EURO daha borçlandık haberin var mı???
    buyur bundan sonrası için öneri ver , gelecek başkanı da gözünde kaşı var diye istifa ettirirsiniz , gerçekçi olun ………!!

    29
    4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu