Bursaspor’da kongre tarihi açıklandı

Kulübün açıklaması şöyle;

Değerli Bursaspor Kamuoyu,

Yönetim Kurulumuz Olağan İdari ve Mali Genel Kurul 1. Toplantısının 19 Şubat 2022 Cumartesi günü saat 11.00’da Bitci Timsah Park Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde 2. toplantının çoğunluk aranmaksızın 26 Şubat 2022 Cumartesi saat 13.00’da U.Ü Fethiye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilmesi hususunda karar vermiştir.

Yönetim Kurulumuz Olağanüstü Seçimli Genel Kurul 1. Toplantısının 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 11.00’da Bitci Timsah Park Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde 2. toplantının çoğunluk aranmaksızın 27 Şubat 2022 Pazar saat 13.00’da TOFAŞ Spor Salonu’nda gerçekleştirilmesi hususunda karar vermiştir.

Olağan İdari ve Mali Genel Kurul, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul ilan ve gündemleri 1 Şubat 2022 Salı günü (Yarın) resmi sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

51 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

   Kulübün 1000000 milyar borcu olmuş çalan çalana bakalım şimdi hangi hırsız gelecek alayınız dolandırıcı olmuş denetim diye birşey yok şakşakçı zihniyet yine çıktı o gelsin yok bu gelsin alayınız ya çok saf yada yeni dolandırıcının adamları bu saatden sonra bu kulüp bireysel birinr satılmalı gerisi boş

   5
   2
  2. @Uludagdan Assagi yorumuna yanıt olarak

   Selim hayatinda konusulmadigi kadar konusuluyor,vah canim bursasporum şakada olsa kimlere kaldin,kimlerle aniliyorsun,yazik cok yazik,,,habu arada sebze corbalari 15 sakatat corbalar 20 lira olmus, duyurulur.

   48
   2
   1. @Tahsin yorumuna yanıt olarak

    Hadiyin çorbacılar istifa istifa diye bağırdınız işte er meydanı hadi çıkın kurtarın şimdi bursasporu
    Çok biliyorsunuz ya her gelen başkana sallıyorsunuz.

    10
    1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Herkes 3 maymunu oynayacak şimdi…istifaggg istifaggggg diye böğurenleri piste alalim.. kaos yaratan cahil tayfa nerdesiniz,çıkın aday olun şimdi de kurtarın kulübü.. yönetim ne güzel tahtayı açıp transferleri yapicakti,sizin yüzünüzden tahta da elimizde patladi

   52
   6
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    İmza yetkisi hala yeni yönetim seçilip mazbatasını alana kadar bu yönetimde tahtayı açıp transfer yapabilirler ama gelecek yeni yönetim bu durumu bilerek gelecek başka çare yok maalesef.

   2. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Arkadaşlarımın TEXAS lılar aleyhinde yaptıklar bütün yorumlara katılıyorum. Bu yorumlara bazıları (- ) atmış. Keşke gerekçelerini de yazmış olsalar. Bizim bilmediğimiz düşünceleri ne olabilir? Hodri meydan, nerede adaylarınız arkadaşlar! Istemezüük demekle veya bozgunculuk yapmakla bu işler olmaz. Bu nasıl bir taraftarlik anlayışıdır? Her zaman, her koşulda aleyhte olmakla ne kazanıyorsunuz? Çıkıp açıklayın, ya da susun. Buyurun bana da (-) atin. Keşke bir de gerekçe yazsanız. Gerçek BURSASPOR LU arkadaşlarıma, bir atâ sözü hatırlatmak isterim. SABIRLA, KORUK OLUR HURMA. Bu kara bulutlar dağılacak inşallah. Sabır, sabırrrr. Selamlar.

    9
    1
 1. Selimden başka yönetime sallayan olmadı galiba selim aday olacak olmalı da başka da aday çıkmaz çıksa da bu saaten sonra çift yürek bol paralı biri gerekli

  61
  10
 2. Evet SELİM VE AVANESİ sahne sizin. Birilerinin güdümü ile BURSASPOR’umu bu duruma getirdiniz. Şimdi görelim bakalım topladığınız imzaların getirisini.

  YAZİKLAR OLSUN

  49
  7
 3. Tek aday 1 milyar borçlu bütün gelirleri temlikli kulübü çekip çeviremez çeşitli çevrelerden şehrin büyüklerinden konsey kurulsun ciddi gerçekçi planlama yapılsın yoksa yolun sonu kırmızı veya beyaz grup.

  40
  3
   1. @Kuzey Bey yorumuna yanıt olarak

    Bakalım Amigo Selim kimi ikna edecek başkanlık İçin. Aslında hiç kimseye gitmesin kulübe başkan filan aramasın başkanlık kendisine çok yakışır. Haydi amigo Selim görev başına

    33
    5
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Evet yaaa yıllardır bir düzenleme yapamadılar çoğunluk mogunluk ne ya yap cumartesi 13 de idari mali kongreni pazar günü 14 de yap başkanlık seçimini bir seferde bitir gitsin pazarteside ver mazbatasını eline seçilen yönetiminin eline bir bismillah diyerek başlasınlar zaten yillardi bildim bileli yönetim seçimi ilk kongrede çoğunluk toplanmadı hep bir hafta sonraya ertelendi bak fb bjk gs ts bir hafta sonunda hallediyorlar gerekirse cuma dan başla pazartesi mazbatayı eline ver başlasın gitsin vesselam

   2
   1
 4. 8 inde transfer bitiyor, seçim on küsur gün sonra yapılıyor.gelecek yönetim o günden sonra gelecek seneye hazirlanmaktan başka ne yapacak. Bence Divan yönetsin kulübü.Mart sonu yapın ki gelecek adaylar adam gibi hazırlansın. Tahtayı da bir zahmet şehir yöneticilerimiz açıversin. Sonuçta Bursaspor şehrimizin en büyük marka değeri değilmi. Eyy sayın büyüklerimiz Bursaspor’umuza sahip çıkın ki şehir kazansın.

  24
  3
 5. Arkadaslar.önumuzdeki.macta. stadi.fulleyip.bundan.sonrada.doldurup.en.azindan.trasfer.icin.kaynak.yaratmaliyiz

  19
  8
 6. Enes Can Demir’i dinledim, adam çok güzel, mantıklı ve olumlu konuştu ama aynı zamanda kulübün karşı karşıya olduğu tehlikeleri de söyledi. Şuan kulübün 350 milyon lira eski başkan bozuntularına borcu varmış, zaten biz de biliyorduk ama o da doğruladı. İnsanlar; eski üçkağıtçı başkan bozuntularına para vermek zorunda değil, eminim destek olacaklardır. Ve herkes parasının nereye gideceğini bilmek ister, 350 milyon lira az para değil, bugün o para kimde var! Başkan alacakları incelenecek, zannımca hatta zan da değil, herkesin bildiği bir kesinlik açığa çıkacak ve gelir-gider defterlerinde açıklar olacak, kim ne usülsüzlük yapmışsa hakkında dava açılacak ve dava hayrımıza sonuçlanırsa kulüp 350 milyon lira gibi bir borçtan kurtulacak, üstüne belki tazminat bile alınır ancak şu 5 sene kulüp fedaya girecek, doğru düzgün transfer yapılmayacak, muhtemelen sadece yerli transfer olur, o da bedelsiz ve sözleşme bedeli yüksek olmayan oyuncular olur. Bu süreçte oyuncularımızdan yüklü bonservis alacağımız bir sistem oluşturmalıyız, Mustafa Hoca’nın olduğu ilk sezon gördük bu takımın gençleriyle neler yapabileceğini. Ya seve seve, ya seve seve gençlere güvenilecek, gerekirse arada az maliyetli yerli ve tecrübeli oyuncuları alacağız kulüp olarak ama dediğim gibi şu beş sene sadece borç ödenmeli ve mümkünse sadece maliyeti düşük transferler yapmalıyız, artık menajerlere de yem etmemeliyiz kulübü. Kısa-orta vadede başarı böyle gelir arkadaşlar, saygılar.

  19
  1
  1. @BursaliGenc16 yorumuna yanıt olarak

   Ne borcu kulübün içine etmişler(istisnalar hariç) bi de paramı istiyorlar utanmazlar yok mok para onlara kulüp ne zaman düzlüğe çıkar +’ya geçer ozaman üçkağıtçılık yapmayanlarınki ödenir.

  2. @BursaliGenc16 yorumuna yanıt olarak

   İşte bizim istediğimiz bu olmalı.Artık bunu yapmamızın vakti geldi.Bence Enes Can Demir’in aday olma vakti geldi.Belki aday çıkarır bence adanura göre daha iyi ekip lideri veya başkan olur.Transfer tahtasını açtırmaları gerekir.

   3
   1
 7. Ohooo. Ulan adam gibi bir iki transfer yapabilseydik bari ya. Bu zamanda adamı istifaya zorladılar. İyi kötü yine bi başkan vardı. Bu kadro ile zaten Tamer hoca değil, alt-yapı hocaları bile devam etmez. Düşmessek şaşarım artık.

  5
  1
 8. hala selimin eleştirilerine takılıp bursasporu kendilerine borçlandıran sözlerinde durmayan sakat oyuncular alıp menajerlere bursamızı peşkeş çeken tahtayı tekrar kapattıran adamların gidişine üzülen embesilleri görmekten utanç duyuyorum.doğru yanlış birbirine karışmış ülkede.felsefe mantık dersleri yok denecek kadar azaldığından böyle ayağı yere basmayan çürük fikirler görmek normal aslında. kendi kendine artı verip eğlenin bakalım ulan tff liginden düşüyoruz.son 10 yıldır her başkan bursasporu kendisine borçlandırıp kaçıyor. alınan oyuncuların aldıkları paralar hiç gerçekçi değil.

 9. çoğunluk sağlanamazsaymış bursasporun kaybedecek bir dakikası yok! her şeyimiz amatörce.artık amatörde bile böylekulüp yönetilmiyor ya!menajerlerin ve başkanların kanını emdiği bursaspor. alt yapısından üst yapısına iş bilmeyenlerin koltukları doldurduğu bursaspor…

 10. 19 şubat nedir ya! Yaza doğru yapın şöyle Bi havalar ısınsa falan olmazmı.Acele etmeyin sakın a.m.k larım sizi. Ulan bu takımı bu hale getiren sizsiniz.

 11. BURSASPOR FORMALI ve BURSASPORLUYUM DİYEN HERKES OY KULLANSA;
  1- En az 100 bin kişi gelir oy kullanır.
  2-Adil ve tüm taraftarın katıldığı demokratik bir seçim olur.
  3-Sahtekar başkan adayları tarih olur.
  4-Kongre üyesi yapılarak Bursaspor’dan nemalanan güruhlar tesislerin önünden bile geçemez.
  5-Bursaspor’un marka değeri katlanır ve büyük ses getirir.
  6-Demokratik seçim yoluyla tüm taraftara seçme ve seçilme hakkı verilmesi devrim niteliğinde olmakla birlikte tüm dünyada ses getirir.
  7-Çok kısa sürede borçlar kapatılır ve Bursaspor süper lig şampiyonluğuna ambargo koyar.
  8-Avrupa’da büyük başarılar kazanılır.
  9-Bursaspor’u zarar’a uğratan tüm başkanlar Bursa’dan kaçar.
  10-İbrahim Yazıcı’nın mezarı anıt mezar yapılarak gerçekleştirdiği sportif başarı sonsuza kadar yaşatılır.
  11-Vakıfköyden yetişen gençlerde olağanüstü bir aidiyet duygusu gelişir.
  12-Amigolara ihtiyaç kalmaz çünkü her bir taraftar amigo olur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu