Bursaspor’da Kongre ne zaman olacak?

Bursaspor Tüzük Hesabı, kongre kararı aldığını açıklayan Recep Günay’ın Bursaspor Kulübü Tüzüğüne göre hangi tarihlerde kongre yapılmasını gerektiğini açıkladı.

Tüzük hesabı paylaşımında;

15gün önce üye listeli genel k. ilanı & 30 gün içinde seçim yapılması gerekiyor. Tüzüğe göre hafta sonu toplanabiliyor.

Muhtemel tarihler:

 •  26 veya 27 Ağustos

ilan 14’ü pazartesiye bırakılırsa 2 seçenek kalıyor:

 •  2 Eylül Cumartesi
 •  3 Eylül Pazar

30 gün içinde yapılacak genel kurul için hesap şu şekilde:

10 Ağustos dahil
15.gün >> 24’ü perşembe
En erken 26 Ağustos cumartesi

İlan 14 Ağustos pazartesiye kalırsa

15.gün 28’i pazartesi oluyor.

30. gün ise 8 Eylül Cuma hafta içi

Bu durumda toplantı tarihi en geç 3 Eylül Pazar


Peki bu genel kurulda kimler oy kullanabilir?

Aidat borcundan izleyici statüde olan üyeler ödeme yaptıktan 90gün sonra oy hakkını geri kazanıyor. Seçim ve sonrası ödeyenler oy kullanamayacak.

11150-11305 nolu üyeler ilk seçimli genel kurulu geçirdiği için oy verebilir.


12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

   Fazlasiyla vakit kaybedildi derken Ali dede gelince bizi sümi çıkaracak direk arkadaş siz neyin kafasini yaşiyosunuz yahu Allah akil fikir versin

  2. @EMRE16 yorumuna yanıt olarak

   Suç kimin, kec kalınmış! Divan Kurulu onaylı yeni yapılmış olan Genel Kurulda aga babalarınız aday olamadı ysa, kimin sucu? O zaman her ne hikmetse ortalıkta görünmeyen aday kişiler ne oldu da şimdi aday olabileceğini açıklıyor? Pardon da ne değişti. Canı şimdi mi başkan olmak istedi. Daha önce küfreden kişiler şimdi ne oldu da destekçisi oldu? Eski defterler kurcalanmasin diye mi başkanlık aşkı kabardı. Neyse az bekleyelim her şeyi göreceğiz? Bu arada sezon başladı biliyorsunuz degilmi, neymiş geç kalınmış. Recep bey aday olmakla demek ki suç işlemiş! Adam seçildikten sonra Bursa da başkan adayları türedi. Sen neymişsin be Recep Başkanım sayende Bursaspor umuz zengin başkana kavuşacak galiba. Başarı mi, onu hep beraber göreceğiz. Sahi, BURSASPOR umuzuSüper ligden 1.lige kim düşürmüştü?

 1. kongre yapılsa,
  ali ay gelse,
  kulübü kurtarsa dükkan sizin..!
  ama böyle bir umut ışığı yok ki.
  çünkü güvenilir, bilgi, birikim ve donanım sahibi olan camianın ortak bir adayı yok ki!..
  ali ay nedir ya!
  recep aydından farkı, cüzdanının biraz daha kalın olması. ama onun cüzdanı Bursaspor gibi bir kulüp için çok ince kalır.
  kaldı ki bizim paradan çok bu şehrin kaynaklarını kulübün kasasına yönlendirip akıtabilecek bir FUTBOL AKLINA! ihtiyacımız var…

 2. Nooldu lan Recep, ve çorbacı yandaşları? Baskılara dayanamadınız mı? Hani bırakmıyodunuz başkanlığı? Piyango yapıcektiniz hani? Milli piyango ? Biz de bekliyoduk dört gözle. Buzdolabı, çamaşır makinası falan bizim bilete çıkarsa yaşadık amk diye. Ama olmadı be.

 3. Daha durun bakam be ya. Ekim ayında yaparız. Lig bi başlasın, başkan olarak 2-3 maça gidem, deplasmana gidem, şeref türbününe bi oturem. Ondan sonra bakarız. Öpem Ali Ay’ı be ya. Beklesin acık

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu