Bursaspor’da kongre ne zaman olacak?

Tarihinin en zor günlerinden geçen Bursaspor’da beklenen karar dün itibariyle alındı. Recep Günay yönetimi yaptığı açıklamayla olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını açıkladı.

Bursaspor yönetiminin bugün yapacağı basın toplantısına yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Başkan Recep Günay’ın da katılacağı öğrenildi. Bugünkü basın toplantısında olağanüstü kongre tarihi ve yerinin de açıklanması bekleniyor.

En erken kongre tarihi 6-7 ve 13-14 Ocak olarak gözükürken, yeşil-beyazlı kulübün tüzüğüne göre ocak ayında yapılması gereken olağan idari ve mali genel kurul ile olağanüstü seçimli genel kurulun birleştirilme ihtimali de bulunuyor.

HEP TARTIŞILDILAR

2 Temmuz 2023 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurula tek aday olarak giren ve Ömer Furkan Banaz yönetiminden görevi devralan Recep Günay yönetimi, göreve geldikleri günden bu yana hep tartışıldı. Bursaspor’a zaman kazandırmak için aday olduğunu belirten Başkan Recep Günay’ın 5 aylık döneminde yeşil-beyazlı kulüp 3 puan silme cezası alırken hali hazırda ligde küme düşme hattında bulunuyor.

Bu süreçte 3 ayrı teknik adamla çalışan yeşil beyazlı yönetimde Başkan Recep Günay geçtiğimiz günlerde istifa mektubunu bırakıp ortadan kaybolmuştu.


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok önemli değil.
  Zaten ortada elle tutulur, gözle görülür bilgisine ve samimiyetine güvenilir bir aday yok. Ulen birazcık olumlu şeyler yazmaya hasret kaldım yeminle.
  Nasıl bir camia olduk böyle.
  En basit konularda bile organize olamıyoruz.
  Kısaca,
  Bindik bi alamete gideyoz gıyamete..!

  8
  2
  1. @Kaveci rıza yorumuna yanıt olarak

   Renkdasim, bizim bazı taraftarlar hep eleştirmeyi seviyor ve taraftarlık yaptığını sanıyor. İstifaa veya istemezuk diyorlar. Kim gelsin diye sorulduğunda yanıt yok! Aslında hayal ettikleri gibi bir başkan adayı da yok. Bunu dahi bilmiyorlar.

   8
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu