Bursaspor’da kongre karmaşası!

Yeşil beyazlı camia Bursaspor yönetiminden olağanüstü genel kurul kararının resmi olarak açıklanmasını bekliyor…

Olağanüstü kongrelerin olağan hale geldiği Bursaspor, yeni bir olağanüstü genel kurul sürecine daha giriyor. 2 Temmuz’da Sütaş Timsah Park’ta yapılan kongre sonrasında tek aday olarak Bursaspor’un 31. başkanı seçilen Recep Günay yönetimi, Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder’in kongre için toplanan imzaları noter kanalıyla yönetime göndermesinin ardından kongre kararı aldı.

RESMİ AÇIKLAMA GELMEDİ

Yönetim kurulu üyelerinin de Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne giderek kongre kararına imza attığı yeşil-beyazlı kulüpte, yönetim kurulu resmi olarak olağanüstü genel kurul kararını yayınlamadı. Yönetimin kongre kararını neden resmi olarak internet sitesinden paylaşmadığı merak konusu olurken camia bu kararın resmileşip açıklanmasını bekliyor.

TÜZÜK NE DİYOR?
Bursaspor Kulübü tüzüğüne göre seçimden önce 15 gün önce üye listeli genel kurul kararının alınması ve 30 gün içinde seçimin yapılması gerekiyor. Genel kurul kararının hemen alınması halinde 26 veya 27 Ağustos, kararın 14 Ağustos Pazartesi gününe bırakılması halinde ise 2 Eylül veya 3 Eylül’de olağanüstü genel kurulun yapılması bekleniyor.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

    Takım 1.lige, sonra 2.lge ve az daha 3 lige düşüyordu. Bu basari dolu(?) Yıllarda kanser olmadınız da geçen 40 gün Recep bey döneminde mi olacaksınız kardeşim. O insanlar yıllarca bize kansere karşı nasıl mücadele edileceğini öğretti. Bağışıklık kazandırdı. Merak etmeyin 40 gün de bir şey olmaz, rahat olun yani!

    6
    2
 1. Hemen kurul kararının hemen alınması gerekiyor. 1 hafta ertelemenin sana ve faydası olmaz, az çok sempatisi olan insanları da üzme Recep Günay.

  16
  7
 2. Kulübü 1 gün bile yönetemiyecek bütçe bilgi ve birikime sahip olmayan bir yönetim yeter artık ! Gidin ! 1 ay oturdunuz o koltuğa egonuzu tatmin ettiniz yeter gidin !!!

  2
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu