Bursaspor’da kongre günü

Bursaspor’da geçen hafta çoğunluk sağlanmadığı için yapılamayan Olağan Seçimli Genel Kurulun ikinci oturumu bugün çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek.

Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda saat 13.00’te yapılacak genel kurulda 4 bin 74 kongre üyesinden 2 bin 751 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. Tek aday olarak seçime giren Enes Çelik, yapılacak açık oylama sonucunda Bursaspor Kulübü’nün yeni başkanı olacak.

ARTIK YÜKSELİŞ ZAMANI

Yeşil beyazlı kulüpte adaylık sürecinde 100 imzayı ilk günde toplayan ve diğer aday adaylarının çekilmesiyle Enes Çelik tek aday olarak kalmış ve yönetim kurulu listesini Divan Kurulu’na teslim etmişti. Kentin büyük bölümünün desteğini alanganize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Çelik’in yönetimiyle birlikte üst üste küme düşme üzüntüleri yaşayan Bursaspor’un yükseliş yürüyüşüne resmen başlaması bekleniyor.

415 KİŞİNİN ÜYELİĞİ DÜŞECEK Mİ?

Bugün yapılacak genel kurulda Sinan Bür yönetiminin mali ve idari yönden ibrası ile birlikte Denetim Kurulu’nun ibrası oylanacak. Ayrıca yeşil beyazlı kulüpte üyelikleri tüzük gereği aidat ödemelerini zamanında yapmadıkları için askıya alınan 415 üyenin kulüp üyeliğinin düşmesi konusunda görüşme yapılarak karara bağlanacak ve üyelerin oylarına sunulacak.

ENES ÇELİK’İN LİSTESİ YÖNETİM KURULU ASİL

Emir Çokçağlayan
Mesut Günal
Oğuzhan Kutlucan
Muhammet Danışman
Harun Yıldırım
Coşkun Özgel
Murat Hatipoğlu
Coşkun Yavuz

YÖNETİM KURULU YEDEK

Faruk Bakgör
Latif Albayrak
Ali Ağır
Fatih Pulat
Ömer Keskin
Erdinç Doğan
Bilal Akmar
Tolga Kayaer

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. değerli enes çelik,
  1- medya ve teksasa taviz verme.
  rahmetli yazıcıdan sonra perde arkası kulübü hep bu ikili yönetmişti. ama gelinen nokta ortada..!
  2- beklentileri yükseltme.
  çünkü hedefte en küçük bir şaşma olduğunda camiada ki tahribat büyük oluyor. kaos kargaşa başlıyor.
  3- önceliğiniz kurumsallaşma olsun.
  kulüp olamadığımızda başarılar küçük ve geçici oluyor. asansör takım olmaktan hiç bir zaman kurtulamayız.

  2
  1
 2. Artık hayırlı uğurlu olmasından başka dileğimiz yok inşallah dediklerini yaparlar ama ben olsam o kadar para yatırım yapacaksan gerçek anlamda hayali naylon borçları eski yönetim ve başkanların silinmeden yapmam ve bu futbolculara olan borçlarda çünkü çoğu oynamadan gizli sakatlı ve uçuk gerçek dışı maaş ve transferler ile geldi ve hikaye doğruysa çoğu paralar yöneticiler ile paylaşma usulü anlaşmalarla komisyon usulü ama kazığı Bursaspor yedi ve sonuç 4’cü küme yığınla kamyon dolusu borç

  1
  1
 3. YENİ BİR SAYFA ACTİGİMİZA GÖRE
  415 UYEYE AİDATLARİNİ ODEMELERİ İCİN BELLİ BİR SURE VERMELİYİZ
  UYELİGİNİ DEVAM ETTİRMEK İSTEYEN BU HAKTAN FAYDALANSİN İNSANLARİ KAYBETMEMEYE OZEN GOSTERELİM

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu