Bursaspor’da kombine satışları başladı!

Bursaspor Kulübü, kombinelerin satışa çıkartıldığını duyurdu.

2021 – 2022 sezonuna ait kombinelerimiz bursastore.com’da satışta!

Ait olduğumuz yere yürürken, bu yolda Büyük Bursaspor Taraftarının da gücünü hissetmek için tüm taraftarlarımızı stadyumumuza davet ediyoruz. “Hep Birlikte Süper Lig‘e” mottosuyla devam ettiğimiz sezonda stadyum kapasitelerinin %100 oranında açılması kulübümüz için büyük bir avantajdır.

HAYDİ BURSA TAKIMININ YANINDA OL!

Kombine ve maç başı bilet fiyatlarımız aşağıdaki gibidir;

KOMBİNE FİYATLARIMIZ
1963 Tribünü: 6.000 TL
Batı Alt Tribünü: 4.000 TL
VİP Tribün: 5.000 TL
Maraton Üst Tribün: 300 TL
Maraton Alt Tribün: 500 TL
Güney Kale Arkası (Teksas): 200 TL
Tofaş Tribünü: 200 TL

MAÇ BAŞI BİLET FİYATLARIMIZ
1963 Tribünü: 900 TL
Batı Alt Tribünü: 600 TL
VİP Tribün: 750 TL
Maraton Üst Tribün: 45 TL
Maraton Alt Tribün: 75 TL
Güney Kale Arkası (Teksas): 30 TL
Tofaş Tribünü: 30 TL

Not: Kombineleri bursastore.com/kombine adresinden temin edebilirsiniz.

46 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Kadir yorumuna yanıt olarak

    yav beyin yoksunu herif bir kelime öğrenmişsiniz her yere onu yazıyorsunuz çorbacılar maça beleş girer aptal adam dandik bir ptt maçına 100 tl vererek değil.

    18
    8
 1. KOMBİNE ALDIM BU YILLARCA. EN KRİTİK MAÇLARDA KAPILAR AÇILDI VE YERİMİZDEN KOVULDUK. POLİS İLGİLENMEZ- KULÜPTEN YETKİLİ DAHİ ORTALIKTA YOKTUR. HEP DESTEK TAM DESTEK DE, KULÜP KÜMESTEKİ TAVUK MUAMALESİ YAPMASIN. BUNLARA DA DİKKAT ETSİN. ÇÖZÜM ÜRETSİN

  17
 2. Hayırlısı olsun bence en başta kombineler açılmalıydı çünkü sezon başında ki birlik kampanyalar yüzünden daha fazlaydi ama yinede takımda bir toparlanma ve lige çıkabiliriz havası var. Kocaeli maçında bile bunu hissettik.

  6
  8
 3. Yazıklar olsun .Batı tribün fiyatları bu kadar abartmayın yönetim .Derhal bu yanlıştan dönün. Esas o bölge makul olmalı rakip kulübesi ve ısınan topçusu,rakibin yonetimi hepsi orada.Orada baskı iyi olur hep aynı hata.

  6
  1
     1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

      Koskoca 3 milyonluk şehirde yaklaşık 40 yıldır Bursaspor camiasında geniş kesimlerce takdir gören sadece 3 başkan var. Özselek, Kızıl ve Yazıcı. Adanur bu listeye eklenecek 4. kişi gibi geliyor şu an için. Yarın ne olur bilemezsin. Ama şu ana kadar gördüğüm dürüst ve şeffaf bir duruş gösterdi. O yüzden dürüst başkanlar benim için çok değerli. Haliyle destekliyorum elimden geldiğince.
      Yanıltmaz bizi inşallah.
      Not: Mestan ve Kamat dönemlerinde değil kombine almak bir kez bile maça gitmedim.

      3
      4
      1. @Bakır Cezve yorumuna yanıt olarak

       Ulan Şükrü Şankaya’ların, Salih Kiracıbaşı’ları, ve daha kimlerin kimlerin kemiklerini sızlatacaksınız be. Emin Başkan listeye 4’üncü yazılcakmış. Hadi lan ordan, hafıza özürlü trol.

      2. @Bakır Cezve yorumuna yanıt olarak

       mestan ve kamat dönemlerinde de gittim emin bey döneminde de gittim yarın 10 yaşındaki çocuk başkan olursa yine giderim başkanın kim olduğu beni ilgilendirmez en azından maça gidip gitmeme konusunda.

 4. On yıllardır Bursasporun maçlarına giderim,eski stad olsun Timsah arena olsun ,sürekli kapalı tribünden kombine alırım.Hem iyi konumda maç izlemek hemde takımıma destek olmak için.Bazı arkadaşlar gibi başkan ayırımı yapmam ben Bursasporu desteklerim,ayrıca bu başkana da destek olmak için ayağa kalk Bursa kampanyasına katıldım ,formamı aldım elimden geldiğince destek olmaya çalıştım.Ancak bu kombine fiyatlarını görünce şok oldum ,gerçekten çok üzüldüm.Belkide yirmi sene sonra ilk defa kombine almayacağım.Nedeni ise resmen enayi yerine konuyormuşum gibi hissetmek,şöyle ki her sene gittiğim vip tribünü 5 000 tl iken ,benimle ayni konumda maç seyreden maraton üst tribünün 300 tl olmasını bana hiç kimse izah edemez.Tamam vip tribünü biraz pahalı olur ,kabul ediyorum ama bu fark 3 kat yada 4 kat olur en fazla.Bu şekilde 16 ,17 kat olamaz,çünkü vip tribününün yalnızca adı vip ,diğer tribünlerden hiçbir ekstrası yok inanın.Yönetimdeki arkadaşların bu saçma hatadan biran önce dönmelerini rica ediyorum.Saygı ve selamlarımla.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu