Bursaspor’da kaç üye oy kullanabilecek?

4 bin 74 kongre üyesi bulunan Bursaspor’da 2 bin 751 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor.

Bursaspor Kulübü, 19 – 26 Mayıs’ta olağanüstü kongreye gidiyor.

Kongre öncesinde yeşil-beyazlı kulüp, hazirun listesini yayınladı.

Bursaspor resmi internet sitesinde yer alan listeye göre; 4 bin 74 kongre üyesi bulunan kulüpte yapılacak kongrede 2 bin 751 üye oy kullanabilecek.

İŞTE HAZİRUN LİSTESİ

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ya kongre neyi değiştirecek?
  Zihinler değişmedikçe.
  Bursaspor un bir tek sorunu var o da, camia olarak “FUTBOLA VE KULÜBÜMÜZE OLAN HASTALIKLI BAKIŞ AÇIMIZ”

  13
  3
 2. aman aman hiçbiri kullanmasın bugüne kadar kullananları gördük işte! ama ali ay iyi niyetli kafasındaki adamlar üye olmuş. en çok bursasporluyum diyeni başkan seçtiler hep. üyelerin çoğunun amacı farklı. bursaspor çooook önceden fişi çekilmiş bir takımdır. elindeki imkanları bilerek kötüye kullanan kişileri başa geçirmiştir defalarca. siyasetin köküne kadar girip tek yarar sağlanmadığı ender takımlardanız ayrıca. bu da bursaspor sevgisinin kocaman bir yalan olduğunun kanıtıdır. pendikspor alanyaspor kadar yönetilemeyen bir takım artık amatörde olsa ne yazar…yok diriliş yok şehrin dimanikleri yok ya! hayali borçlar takacak sahtekarlar millet de sizin cebinizi dolduracak! geçin bu işleri.

  6
  6
 3. Bi haberi de dogru yapın arkadaş
  2.751 üye oy kullanabilecek mi
  Yoksa kullanamayacak mı
  Karar verin ve dogru bilgilendirin

  4
  1
 4. valla şehirden iyice umudu kesmiştim
  500 kişiyi geçmez diyordum
  2751 iyi bir rakam
  bakalım 19 mayısta bunun yarısı gelip de şaşırtacak mı
  ola ki geldiler oy kullanmayı unutmazlar inşallah
  geçen seçimde seçime katılıp oy kullanmayan 400 kişi vardı

  2
  4
 5. Neye göre liste yaptınız aydatı yatırmama ramen ödenmemiş olarak kırmızı cizik atmışsınız ne zaman işi iş gibi dikatlı yapacaksınız bu şekilde dikatsiz bir şekilde ilgilenecekseniz vay bursasporun haline

  1. @yolcu yorumuna yanıt olarak

   Dostum 2024 aidatını yatırdın mı ? 2023 aidatına göre değil bu 2024 aidatına göre düzenlenmiş bir liste. Yeni yasayla 2024 aidatları nisan 30’a kadar ödenmek zorunda. Ödediğin halde liste dışıysan dekontu iletmen yeterli olacaktır.

 6. Aidatı da ödemiyorum. Bu klübe zırnık vermem bu saatten sonra o kadar formalar kampanyalar yapıldı bağışlar yaptık hepsi daha fazla artan borç olarak bize döndü. Ne halleri varsa görsünler. Aslın da Bozbey iyi bir Müteahit bulup stadı yeriyle verip eski yerine yeni bir 25.000 kişilik stad yaptırsa para artarsa tabi kalan borçlar için ödeme yapılabilir ama çok zor bi ihtimal.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu