Bursaspor’da istifa!

Recep Günay yönetiminde istifalar birbirini izliyor. Son olarak TFF 1.Delegesi Beyhan Çalışkan istifasını kulübe gönderdi.

Bursaspor’un unutulmaz kaptanlarından ve Türkiye Futbol Federasyonu temsil listesinde ilk sırada yer alan Beyhan Çalışkan dün istifasını kulüp müdürü Metin Olçum’a gönderdi.

Beyhan Çalışkan’ın başkan Recep Günay ile fikir ayrlığı nedeniyle bu görevinden istifa ettiği belirtildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yeşiliyle beyazıyla
  Sedat’ıyla Minas’ıyla
  Erdinç’iyle Beyhan’ıyla
  Başka büyük yok
  En büyük Bursa!!
  80li yıllarda yapardık bu tazahüratı. Beyhan’ı zaten kandırmışlardır yönetime girsin diye. Zaten hepimizi kandirmadilar mı?!

  58
  10
  1. @Ahmet1966 yorumuna yanıt olarak

   İmparator nejatıyla kara şimşek şenoluyla, büyük kaptan beyhanıyla….seviyoruz işte varmı diyeceğin diye söylenirdi.

   9
   1
   1. @Turşucu yorumuna yanıt olarak

    Maradona Çetin’yle, genc Ali Nail’yle büyük golcü Erhan’yla seviyoruz işte varmı diyeceğin seviyoruz işte varmı diyeceğin..

    4
    1
 2. Şimdi ali ay gelse hersey değişecekmi gene klup borçlanacak ve borç büyüyecek ve Ali ay bu takımı küme düşürdü 3yil boyunca kümeye düşmeye oynadık ve geçene parasından belediye son hafta ligde kaldı ilk maçta kalem kesilmesi yanlış bazen amatör ruh başarı sağlar bur görelim ne yapacak yönetim klup borçlanarak zaten kapanacak böylelikle belki bu borç azalır.

  7
  8

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu