Bursaspor’da istifa şoku!

Bursaspor Kulübü Denetleme kurulu istifa etti.

Denetleme Kurulu Başlanı Serdar Güllülü’nğn açıklaması şöyle;

32 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu kulüp bizim çocukluğumuz, anılarımız, sevinçlerimiz, kederlerimiz, ailemiz, canımız ciğerimiz be kardeşim. Sevincinde de gururla taşıdık armasını acısında da. Ama son 3 4 yıldır yaşanan rezaletlerden insan içine çıkamaz olduk. 50 yıldır eğmediğimiz boynumuzu kaldıramaz olduk. Söylenecek hiçbir şey yok bu hale getirenleri Allah’a havale ediyorum. Hepsi yine gidicek bizler kalıcaz. Çünkü bu şehir bizim bu sevda bizim.

  102
  2
  1. @ZekiTimsah yorumuna yanıt olarak

   Denetim Kurulu üyeliklerinin yedekler dâhil tamamının istifa, ölüm veya herhangi başka bir sebeple boşalması halinde, Dernek Yönetim Kurulu, Dernek Genel Kurulunu Olağanüstü Genel Kurula çağırmakla mükelleftir. Olağanüstü Genel Kurul, yeni Denetim Kurulunun teşekkülü gündemi ile toplanır ve denetim kurulu asıl ve yedek üyeliklerinin seçimini yapar. (tüzükte aksine hüküm yoksa….)

   10
  2. @ZekiTimsah yorumuna yanıt olarak

   Şaka gibi arkadaş denetleme kurulu bile kaçıyo !? Dursanıza işinizin başında, anlatsanıza bugüne kadar ki yapılan tüm hırsızlıkları, yolsuzlukları açıklayın tüm gerçekleri ? İşiniz bu değil mi ? Öyle bu borç çevrilemez açıklaması yaparak var mı işten kaçmak !?
   BURSASPOR yanlız değildir olmayacaktır da ! Gerekirse çıkar altyapı oynar biz de gencecik çocukları izleriz, çocuklarımıza izletiriz yine bu takımın arkasında dururuz ! Bu kulübün gerçek sahibi Büyük Bursaspor taraftarlarıdır bu böyle biline ! Kaçın bakalım kaçın, kim bizden kim değil biz de bilelim !!! Dibi görelim, eteğimizdeki taşları dökelim…Böyle daha iyi !!!
   Her inişin bir çıkışı vardır Bursaspor payitaht kalacaktır…

   22
   10
  3. @ZekiTimsah yorumuna yanıt olarak

   suçlu biziz ne kadar yönetici varsa küfrettik. ciğeri beş para etmeyen tribün liderleri menfaat uğruna göz yumdular. şimdi neredeler . Bursaspor bitmiştir NOKTA

   25
   1
 2. Kulüp ciddi kaos içinde bu sezon böyle giderse ligde tutunmaya oynayacağız en azından bir düzen olsa birliktelik olsa altyapı ile birseyler yapılabilir ama kaos içindeyiz

  30
  1. @Şehri Müdafa yorumuna yanıt olarak

   Eksi 9 puan ceza gelior. Aynı Es Es gibi başlayacağız. Sonumuz ne olacak Allah bilir. EsEs’in borcu 250 trilyon, Bursaspor’un borcu ise 550 trilyon.

   11
 3. Kocaeli,sakarya ve eskişehirin düştüğü durum bizimkinin yanında devede kulak kalacak..acil kongre kararı alıp yönetimin değişmesi gerekiyor yoksa gemi hızla su alıyor,BATACAĞIZ !!

  23
 4. Bursa’daki ktidar izin vermedikçe Mestan istifa edemez.
  Eğer Bursa iktidarina boyun eğecek, sözünden çıkmayacak bir başkan bulunursa,
  Mestan’ın düşünmesine gerek kalmadan görevden alırlar.

  Önemli olan, yeni bir yönetim değil
  Dik durabilecek bir yönetim

  Durum Maalesef bu

  15
  1
 5. Denetleme kurulu istifa edemez 3 baskan gecti bu paralar nereye gitti hepsini aciklayacaksiniz biz cocugumuzun nafakasini harcarken bu kulube bizim paralarimizi calanlar kacamazzzzzz hepiniz bu yukun vebalin altindasiniz aciklama yapacaksiniz bu paralar geri gelecek ya biz taraftar olarak gidip dava acamiyormuyuz korustana bolukbasina ali ay a

 6. ÖLÜMÜN HARİCİNDE HER SIKINTIYA KESİNLİKLE ÇÖZÜM VARDIR,Ancaaak:
  1-Bu sıkıntıdan kurtulmak istemekte samimi olmalısınız.
  2-Dost acı söyler,misali gerçekleri söyleyenleri artniyet,kötü niyet,farklı hesaplar peşinde vs.vs.ileitham etmeden nefsinize dokunsada,hoşunuza gitmesede çözüm önerilerini kaale almanız şarttır.
  3-Doğruluk,dürüstlük,şeffaflık ve hak’ka,hukuka,riayet edip adil olmak olmazsa olmaz ilke ve prensipler olmalıdır.
  4-BURSA bu yükün altından kesinlikle kalkar.Ancaaak yapanında yanına kar bırakmıyacak CİVANMERT VE SAMİMİ İDARECİLER ŞART.

 7. Korkaklar gemiyi erkenden terkedip kacmıs. Sahipdiz bursa. Biri de cıkıp ben su kadar para veriyorum baskanlıga adayım demiyor. Mevcut kurul da kacıyor.

  3
  4
 8. İnanamiyacaksiniz ama gerçek Ali ayın kulüpten tam 180 trilyona yakın eski parayla alacağı var ve gene Ali ay başkan olmak için gizliden gizlige çalışma için de yakında görürsünüz…..

 9. Şaka mısınız? Yorumlara bak, adamlar olağanüstü kurul toplansın diye toptan istifa ediyorlar, kaçıyorlar diye yorum yapılıyor.

 10. Aciklamaya bak! Resmen Turkce’yi katletmis adamlar. Denetleme kurulu kucuk buyuk harf nerede nasil kullanilir bilmiyorsa Bursaspor Kulubu’nu elbette denetlemekten de acizdir. Defolun gidin hepiniz, alayiniz siyasetcisiniz.

  1
  1
 11. bu anlayışla devam edildiğine göre bukadar başarısızlağa ramaen halen care aramayan üretmeyen yönetim kacan futbolcu susan şehir büyükleri deyelim ki görünen herkez kacmış terketmiş biz boş klüp peşinde ne arayalım biz de cekiliriz bana ne futboldan ne işiniz varsa görün

  1. @Onurs yorumuna yanıt olarak

   Senin bu dediğini yaptıkları anda şampiyonluğun yok oluyor farkında mısın? Farkında mısınız? Yeni bir takım oluyorsun ve kuruluş tarihin bile değişiyor. Her sene aldığın Şampiyonluk pirimini bile alamazsın.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu