Bursaspor’da istifa şoku!

Bursaspor Yönetimi'nde dün yapılan toplantıda istifa şoku yaşandı.

Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Öztürk istifa dilekçesini yönetime sundu. Fatih Öztürk‘ün yoğun işleri nedeniyle görevinden istifa ettiği bildirildi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   İşte böyle sevgili renkdaşım.2+2=4 dersin beğenen kadar beğenmeyen çıkar. Yaptığın yorum çok doğru. Hamama giren terleri bilip hamama gireceksin sonra burası çok sıcak deyip terlemeden çıkacaksın. O zaman niye girdin diye sorulduğunda verilecek tek cevap biliyordum ama dayanabileceğimi bilmediğimden denedim cevabı olur ve doğrudur. Çünki bu deneme tekidir. Sadece deneyenle ilgilidir. Ama bu istifa bundan çok farklı. Deneme yapan kişinin denemesi koca bir kulübü ve binlerce taraftarı bağlıyor. Yapılan çok yanlış ve bu yanlışı doğru bulanlar var ne yazık. Bu kadarına da PES doğrusu.

 1. ÇOK KONUŞSALAR OLMUYOR AZ KONUŞSALAR NİYE KONUŞMUYALAR YÖNETİM İYİ BENCE ŞU AN ELEŞTİRME DEĞİL DESTEK ZAMANI

  43
  6
 2. Adamın planlı istifası ne şoku? Işleri yogunken ilgilenmemektense doğru olanı yapıp istifasını vermiş ne güzel değil mi?

  20
  4
 3. YÖNETİM VAR MI BİRİ BANA SOYLESİN MİSAFİR SANATCI GİBİ ORTADA VEYA SONLARDA GÖZÜKÜYORLAR İLK AÇIKLAMALARI BAŞKA KANALLARDA GÖRÜYORUZ

  17
  35
 4. Bu bombacı Fatih lakaplı şahıs, bir kaç yöneticiden para aldı. Klüp adına reklam yapacağım dedi. Parayı cebe attı. Sonradan Mesut abinin haberi oldu. Para veren ve para vermeyip haberi olan yöneticilerle tek tek konuştu. Fatih Öztürk(bombacı)ten 1 ay önce istifasını istedi. Fatih öztürke verdiği görevleri elinden alıp, başkasına devretti. Fatih yüzsüzlük yapıp 1 ay dayandı istifa etmeden. Ama komple boşa çıktı ve içerdeki yöneticiler bununla muhabbeti kesince artık istifayı verdi. Böyle kan emiciler klüpten içeri girmeyi bırakın, stada bile girmemeli.

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu