Bursaspor’da iki yönetici istifa etti!

Bursaspor'da Başkan Recep Günay'ın Yönetim Kurulunda yer alan Ali Sait Adiloğlu ile Mehmet Çakman görevlerinden istifa etti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne giden Ali Sait Adiloğlu ve Mehmet Çakman istifa dilekçelerini verdiler.

Ali Sait Adiloğlu ve Mehmet Çakman’ın son günlerde Başkan Recep Günay‘ın tutarsız açıklamalarından rahatsız oldukları ve aynı zamanda yönetim içinde istişare edilmeden gelişi güzel bazı kararların alınmasının da bu istifa sürecinde etkili olduğu bilgisine ulaşıldı.

Bursaspor Kulübü’nün zarar görmemesi adına bu isimler istifa etme kararı alırken, aynı zamanda işleyişten rahatsız olan bazı üyelerinde istifa edeceği gelen bilgiler arasında yer aldı.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu istifa eden yoneticileri yakindan taniririm ilk kongre karari aldiklarini beyan edip imza attilar kendilerine bizzat gorustum sonra selim kurtulan kulube gelip vaz geçirdi selim le sedat her gün kulübde keyif yapior aciklamaları sedat resmi siteden yaziyor recep gunay cahili faceye girmeyi bile zor biliyor. Dava açtim dedikleri de 2,3 avukatla gorustuler kimse almak istemedi dum duz gidip dava açtılar yapmak istedikleri şey taraftari oyalamak si böyle susun onlar kulübde keyif yapsın selim kurtulan ile sedat sabah aksam alem yapsinlar Devaaaam! Hadi bas eksiye çünkü yarana bastım gerçekleri biliyorum

  136
  24
  1. @Teksas16TR yorumuna yanıt olarak

   Hatçe Recep in tayfası nerede , hadi sizin yorumları bekliyoruz , ekmeginiz tehlikede troller,bana hiç kimse Rahmetli Yazıcıya ihanet eden birini papazcesmeli Recep i anlatmasın ya da masum göstermesin küfür ederim , Recep ömrü boyunca kaç kişiye hayrı dokunmuş onu açıklasın, dava açacağım dediği adamlar onu para ile döver,sadece sekil yapmaya çalışıyor, etrafındaki asalaklar da alıp çöplüğüne dönme vakti Recep paşa, bekleme yapma ticari.

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar Selim başkan Bursaspor şampiyon. Kulübün anahtarlarını verelim teksasa gerisine karışmayın Onlar en iyisini bilirler

   2
   2
 2. Ali sait AKP gençlik kollarında faaliyet gösteren bir kişi bir tane avize dükkanınla bursaspor da yöneticilik yapmak ne bilim aklım almıyor. Recep Günay kıçı kırık Bi kartal ile papaz çeşmeye gecenin Bi saati gelip Bi çorba ısmarlıyonuzmu divan lokantasında diyip bursaspor da başkan olmak sonrasında İstanbul da cep telefonu bayii açmak Sedat bahar mahallesi nde kahve işletîp bursaspor da yönetici olmak ne buya. Bukadar mı basit bu kulüpte başkan olmak ya..

  2
  1
  1. @Edin yorumuna yanıt olarak

   Niye madem başka aday çıkmadı da kulübü Recep Başkana bıraktınız? 2 kongrede aday olmayanların ipine güvenip mi kongre kararı alınacak? Bi bitmediniz.

 3. Site yönetimi ne yapıp edip istifa ettirecek yönetimi. Ben böyle bi yoğun baskı görmedim. dört bi yandan saldırılıyor yönetime. Herkes mi satin alındı ya. 2 defa kongre kararı alındığında nerdeydi tüm bu müstakbel adaylar? Sahiden bu kadar mi büyük bu pislik? Herkes organize edilmiş. Yapmayın etmeyin arkadaşlar. Yine kimse aday olmayacak. Gelmeyin bu gaza. Bırakın çıksın her şey ortaya.

  1
  1
 4. Maşallah maşallah maşallah , keyifler yerinde ,iki yöneticimiz istifa etti DARİSİ DİGERLERİNİN BAŞINA Ver timsah ı

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu