Bursaspor’da Hasan Ayaroğlu şoku!

Bursaspor'un tecrübeli oyuncusu Hasan Ayaroğlu takımla çalışmada sakatlığı nedeniyle yer almadı.

Yarın Bursaspor Kulübü‘nün Hasan Ayaroğlu‘nun sağlığı ile ilgili bir resmi açıklama yapacağı öğrenildi.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Vay arkadaş ne havaalanı olayıymış be. Selim veya X,Z,Y kişisi hiç farketmez. Gelip medeni şekilde tepkisini dile getiriyor. Hasan da hemen küstüm oynamıyorum moduna giriyor. Arkadaş bi karar verin. Profesyonel futbolcusun tepkiyi, eleştiriyi, baskıyı kaldiramayacaksan bu işi bırak farklı bir sektöre gir. Bu ülkede yeri geldi Alex de Souza gibi ülkeye gelmiş en yetenekli oyuncu ıslıklandı. Inanmayan YouTube yazsın. Bu ülkede Quaresma isliklandi. Belhanda Galatasaray’da isliklandi. Adama bizzat yönetici çöl bedevisi dedi. Adam şimdi Adana’da müthiş oynuyor. Kimler bu ülkede tepki görmedi ki Hasan’cım kimler?. Iğneyle oynamak yerine tedavi olup, zımba gibi dönmeni temenni ediyorum. Tabii gezmelerden de feragat edilecek. Adını vermeyeyim ne oyuncular gördük sakatim diyip lounge’larda nargile içen.

   5
   5
  2. @Metin yorumuna yanıt olarak

   Bir kişide çıksın selime sen kimsin senin görevin nedir hayırdır..hesap makamımızın demiyor..kulübün burda olmasının en büyük etkenlerden biridir bunlar..

   28
   4
 1. Lütfen selim sen oysana ulan Ertuğrul hocaya battallaya bile küfür etttirdin cok biliyorsun ya senin yüzünden bu haldeyiz

  43
  1
 2. Selim Efendi. Topla etrafındaki futbolu çok iyi bilen oynayan yalaka çakallardan da 3 5 tanesini takıma alalım. İşte istediğinde oldu oynama dedin oynamıyor. Bu haftanın sonucu sana yazar bilesin. Texas takımdaki bu gencecik çocuklara ne kadar küfür ederse bir o kadar biz de sana edeceğiz bilesin.

  38
  1
  1. @Mahir yorumuna yanıt olarak

   Selim ABİMİN!!! bi suçu yok.
   asıl suç, sağda, solda onun önüne mikrofon koyarak cesaretlendirip konuşturanların.

 3. Hasan dönem arası gider şahsen ben futbolcu olsam benim yolumu kesseler bende oynamam sakatlık olsa nolur olmasa nolur hasandan daha iyi oynar dediginiz bir adam var mı yedekte

  24
  2
 4. Bir kişi kulup genel kurul üyesi ise öyle sokakta,havaalnında oyuncuya,teknik ekibe daylık ediyorsa İHRAÇ EDECEK ve böyle ARIZALILARDAN CAMİAYI TEMİZLEYECEKSİNİZ.
  Selim acaba hayatında ne iş yapmş da başarılı olmuş.Vallahi kulüp bu asalaklardan temizlenirse yola girmeye başlaar.Bunların yüzünden tüm şehir ele-güne rezil oluyoruz.

  16
  2
 5. Selim ve tayfasının bu takıma verdiği zarar ortada,bence Selim de artık tribünü bırakmalı.
  Gençlere de kötü örnek oluyor,böyle tribün liderliği olmaz

 6. Geçen seneden beri rezalet bir oyunu vardı bunun. Selime söz söyleyenler durumu anlamadan abartıyorsunuz, Selim doğru sözleri yanlış üslupla söyledi yalnızca, teknik direktörü kaçan takımdaki kaşar futbolcu da bu kadar önemser ve oynar, bana kalırsa direkt sözleşmesini feshederim çünkü mental olarak takıma geldiğinden beri böyle bu topçu daha düzelmez.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu