Bursaspor’da gündemde kimler var?

Adnan Batır ve Çağlar Ergin, LifeBursa.com'da canlı olarak yayınlanan Taktik Masası'nda Bursaspor gündemini değerlendirdi.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Keamil yorumuna yanıt olarak

   Emin başkan,
   Line TV. de yorumculuk yapan , zamanında Bursasporun şampiyonluğa çok yaklaşmış 80li yıllarda 4. olarak ligi bitiren eski Bursasporlu çilli Mehmet lakaplı Mehmet Tan var, çok akıllı ve tecrübeli bir futbol adamı eminim hiç bir para istemeden takımın başına geçer, teknik direktör ya da sportif direktör olarak değerlendirilsin.

 1. Takımın durumu belli kendinizi dev aynasında görmeyelim… Yalçın Kosukavak mesutun çöpleri ile bu takımı liderlige oynatmadi mı?? adam Altayın başındayken beraberliğe sevindi bursa puan aldığı için.. bu adam neden istenmiyor hem takımın gençlerini tanıyor hem hırslı hem yarım kalan bir şampiyonluk istegi var benim güvenim tam yalçın Kosukavak bu takımı çıkartır! Bırakın şu taktik bilmeyen miladi geçmis Yılmaz ile Sameti

  23
  12
  1. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Ben de aynı fikirdeyim.
   Tamer Tuna olmadı ise ve gelmeye sıcak bakıyorsa Koşukavak tercih edilsin.
   En azından yarım kalan bir mazisi var.
   Başarılı olabileceği bir kadro mevcut.
   Gelirse de yan pas geri pas olayından uzak dursa yeterli olur.
   Kendisi için gerekli olan tecrübeyi de yeteri kadar elde etti.

  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   Sarı vedat,i getirin oldu olcak .İsmail, ve vedat birlikte vakifköyün bütün geleceğini sansınlar ondan sonra burda küfür eder durursunuz İsmail,den uzak durulması gerekiyor yakından tanıyan birisi olacaktık care yilmaz Vural başka çare yok…

 2. YALÇIN KOŞUKAVAK ÇOK UYGUN…YAN PAS GERİ PASMIŞ, SELEZNOV U OYNATMIYORMUŞ…GEÇİN BU SAPLANTILARI..OYUN SİSTEMİ OLAN,TAKTİSYEN BİR HOCADIR….GİTMESEYDİ O MESUT UN ÇÖPLERİYLE BİLE ŞAMPİYON OLMUŞTUK

  12
  17
 3. Bu sene gitti zaten. Başkan iyi anılmak istiyorsan bu kulübe sistem kur sistem. Futbolun başına geçir eski bir futbolcumuzu camianın içinden birini. Altyapının başına da aynı şekilde. Teknik direktör olarak da sistem takımı yaratabilecek genç vizyonlu birini bul. Yoksa böyle günü kurtararak çıksak bile lige yine düşeriz bir gün. Ya da borç batağından kurtulamayiz.

  9
  1
  1. @Sistem şart yorumuna yanıt olarak

   macun tüpten çıktı bir kere artık eski halini almaz.
   başkan, ilk ortaya çıktığında şampiyonluk yerine senin bu dediğin gerçekleri vadetseydi her şey çok daha güzel olacaktı.
   ama bu kez de seçilemezdi o da ayrı konu.
   ne yazık ki, bu başkan. bu yerel medya ve bu taraftarla, bu kulübün iki yakası asla ve kata bir araya gelmez.

 4. Belki alakası yok ama bursalı antranör Tahsin tam var .gecen sene sezon ortasında bodrumspora geldi takımı nerden nereye getirdi.

  4
  18

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu