Bursaspor’da Gruplaşma Tartışmaları

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Koç, küçük çaplı sorunlar yaşanabileceğini ancak oyuncular arasında gruplaşmanın kesinlikle olmadığını söyledi.

Koç, Cihan Haber Ajansı muhabirinin sorularını yanıtladı. Bu sezon çok iyi oynadıkları karşılaşmalarda istedikleri puanları alamadıklarını hatırlatan Koç, bunun adının ‘kısmetsizlik’ olduğunu kaydetti.

Son 5 DAKİKADA 2 PUAN KAYBETMEK ÜZÜCÜ Sivasspor gibi güçlü bir rakip karşısında Son dakikalara kadar 2-0 önde oynadıklarını hatırlatan Koç, şunları dile getirdi: “Son derece iyi mücadele ettik, 85. dakikaya kadar üç puan elimizdeydi. Ama Son 5 dakikada iki gol yemek gerçekten üzüntü vericiydi. Biz her zaman Bursaspor’un iyi bir takım olduğunu söylüyoruz. Gerçekten de iyi bir takımız, ancak yaşadığımız kısmetsizlikler var. İnşallah bu kısmetsizliğimiz Son bulur.”Sivas’ta kaybedilen 2 puanın önemine dikkat çeken Koç, “Son 5 dakikada bir puana razı olmamız iyi olmadı.” dedi.

Takımda çok önemli oyuncuların eksikliklerine rağmen iyi mücadele edildiğini hatırlatan Koç, ilerlenen dönemlerde daha iyi Sonuçlar alacakları ifade etti.

GRUPMAŞMA KESİNLİKLE YOK Futbolcular arasında gruplaşma olduğu yönünde Son günlerde ortaya atılan iddialara da cevap veren Koç, şöyle konuştu: “Böyle bir gruplaşma kesinlikle yok. Ama bazen insanlar sınırlarına hakim olamayabilir. Kendi aileniz içinde de çocuklarınızla tartışabilirsiniz. Bunları çok abartmamak gerekiyor. Bursaspor bir takım ve çok tecrübeli bir teknik adam var. Hiçbir sıkıntıya izin verilmeyecektir.”

OZAN’A CEZA YOK Bu arada Sivaspor maçında Ozan İpek’in VederSon’un üzerine yürümesinin ardından yaşananların hatırlatılması üzerine Koç, “Ozan İpek’e ceza verilmesi söz konusu değil. Öyle bir şey yok. Ama gerekirse o da yapılır.” diye konuştu .

 

Beyaz gazete

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu