Bursaspor’da görev değişikliği!

Bursaspor yönetimi kendi içinde görev değişikliklerine gitti.

Bursaspor yönetiminin yaşanan istifalar sonrası görev değişikliklerine gittiği öğrenildi.

Bu konuda toplantı yapan yeşil-beyazlı yönetim kurulu üyeleri aralarında yeni görevlendirmeler yaparken alınan bilgiye göre futbol şubesinin başına Mustafa Ermiş isimli yedek yöneticinin getirildiği, yine yedek yönetimden Ali Ağır‘ın Bursastore’nin sorumluluğuna, Batu Demirtaş‘ın ise Dış İlişkiler görevine getirildiği bilgisi alındı. Yeni görevlendirmelerle ilgili olarak açıklamanın da önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Başkanım Moral Bozmak Yok Öyle Yada Böyle Daha Yolun Başındayız Toparlanmak İçin Önemli Bir Fırsat Bu Milli Ara. Size Fazla Şeffaf Olmayın Ölçülü Olun Diyoruz Fakat Bu kadarda Sessizliğe Bürünmeyin Başkanım.Mevlüt Erdinç Geldi Deniyo Volkan Gelmiş Gönderilenler Filan.. Sizi Bu Takım İçin Gövdenizi Koydunuz Taşın Altına Konuşun Açıklama Yapın Bilgilendirin.Saygılar

  19
  3
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Yönetici arkadaşlar dün akşam sergen hocayı dinlemişsinizidir inşaallah. Başka söyleyecek birşeyin yok size.hatanın .neresinden döner sen kârdır .anlayana

  1. @Taraftar yorumuna yanıt olarak

   Pertev’le ortak indiriyorlar. Matavz’a, anlaşma yapılan paradan 300 bin euro fazla para verilmiş. Hesapta tabi. O para da dışarda başkaları tafından bölüşülüyor yine işte.

   5
   2
 2. İki hafta oldu başkanın sesi çıkmıyor. Bu iki haftada yaşanan olayları Şeffaf bir şekilde açıklayabilecek mi acaba.Balik baştan kokar bunu unutmayın.

  8
  1
  1. @Taraftar yorumuna yanıt olarak

   Dikkat dikkat ! Bursaspor Başkanı ve İkinci başkanından 2 haftadır tvit ve haber alınmamaktadır. Kayıpları gören ya da bilenlerin insaniyet namına Bursaspor kulübü müdüriyetini aramaları rica olunur.

   7
   2
 3. Mestan tahtayı açtı 13 transfer 6 tanesi stoper di çıkamadık emin tahtayı açtı 15 transfer 7-8 tanesi orta saha yine yanlış kadro mühendisliği yine çıkamayız Not: Mesut mestan emin adanur un akıl hocası seçimden önce eminde açıklamıştı transfer transfer tahtası için kurduğumuz ekibin başına mestan geldi diye al klavuzu karga olanı başı boktan kurtulmazmış

  5
  9
 4. Arkadaşlar maalesef dost acı söyler emin iyi niyetli olabilir ancak etrafındakiler sıkıntılı yanlış yönlendirmeler le klüp batağa gidiyor size sadece bir örnek vericem Fener Alanya’dan coulker aldı ki bence ligin en iyi stoperlerinden gelen hoca istemedi ve oynamadan gönderecekler ne kadar tepki çekti sadece 1 oyuncu biz kaç tane yeni transferi kadro dışı bırakıp gönderiyoruz daha 3 maç oldu maalesef olmuyor arkadaşlar takke düştü kel göründü futbolu bilen insanlar lazım bu klübe

  5
  12
 5. Dış İlişkiler görevi ne ya? Ne yapar mesela o adam? Dış ilişkiler derken kimle ne için ilişkiye girer? Menemenpor’la Keçiören’le falan ilişkiye girip, oraya deplasmana giderken hangi otelde kalabileceğimizi falan mı soracak? En iyi esnaf lokantası nerde? İzmit’in neyi meşhur? En iyi pişmaniyeyi yol boyunda hangi dükkandan alırız falan? bunları mı koordine eder?

  4
  8
   1. @recep yorumuna yanıt olarak

    Yaw PTT takımı dış’ta kimle ilişki kuracak? Senin süper ligle bile ilişkin yok. Gitsen şimdi Ad.Demirspor’la ilişki kurmaya kalksan, yürü kardeşim kendi ligine diyecekler.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu