Bursaspor’da gergin saatler!

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay ile oyuncuların menajerleri arasında gerginlikler yaşanıyor.

Bursasporlu oyuncuların menajerlerinin uzlaşmak için Başkan Recep Günay ile yaptığı görüşmelerin yarıda kaldığı ve bir sonuç elde edilemediği belirtildi.

Yeşil-beyazlı formayı giyen ancak sözleşme görüşmeleri yapmak için Başkan Recep Günay ile temas kuran oyuncu menajerlerinin taleplerini dinlemeyen Günay‘ın telefonu yüzlerine kapatarak irtibatı kestiği ve oyuncuların ne yapacaklarını bilemedikleri gelen haberler arasında yer alıyor.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Doğan yorumuna yanıt olarak

   Senin gibi taraftar oldukça bu klüp adam olmaz,seneye bak bakayim 18 kişilik kadron olacak mı herkese gider cahil misiniz,on TL ye bilet alma gelir akıl verir birde ,yarınını göremeyen vatandaş

   13
   12
 1. Başkanın da bir bildiği vardır…
  Menejer tayfasına bir türlü ısınamadım. Futbolcuların sırtından kulüpleri soyuyorlar sırtlanlar…
  Başkan al futbolcuları karşına onlarla konuş. Kimseyi göndermiyorum de…
  Olumlu yaklaşmayana;
  Ya oynarsınız değeriniz artar ya yedekte beklersiniz değeriniz düşer de…

  34
  5
 2. Helal olsun başkana. Futbolcuların hepsi gemiyi terketmek için menajerlerini göndermişler. Başka başkan olsaydı rüşvet karşılığında gönderirdi.

  32
  10
 3. baskan iyi yapiyosun tamda sozlerime ve davranislarima tercumansin spor totot 2ligde son hafta ligde kalmis takim basarili degildir gonder alayini tamamen u18le falan cik daha basarili olurlar emin ol…..

  31
  10
 4. Bu nasıl habercilik anlayışı böyle sayın sayfa yöneticileri. Sokak ağzı ile habercilik yapıp milleti gaza getiriyosunuz. Sevrsiniz sevmezsiniz Bursaspor kulüp başkanı RECEP GÜNAY’dır. Bu arkadaş mazbatasını aldı. Doğru bile olsa ” oyuncu menajerlerinin taleplerini dinlemeyen Günay‘ın telefonu yüzlerine kapatarak ” diye bir cümle kuramazsınız. O koltukta oturan kişi bir kurumu temsil ediyor sonuçta.

  16
  2
 5. Hak etmedikleri parayı talep ediyorlarsa bizim cocuklar oynasın duseceklerse onlar düşsün 5 tane prof futbolcu kalmış Furkan ve Çağatay bursa çocuğu diğer 3u taraftar baskısını kullanarak bize mecbursunuza getiriyor Enver hariç diğer ikisinin sahada nasıl Avel Avel gezindigini gördük onlar oynamadan da kazandik. Kulüp bulurlar ama bu nazı kimse cekmez

  15
  6
 6. Başkanın modele bak Koca Şanlı BURSASPORUMUZ ne insanlara kaldı ya Dayıcım kongreye git Bırak Simitçiliğe devam et.

  10
  27
 7. Ben diyorum abi. Bu durumları yaşamaktansa, kulübün tamamen ihracı daha onurludur. Zira onursuzlar yedi yedi çekildi ve eserlerini izliyorlar utanmadan. Bu sırada bizim çorbacı tayfada şimdi aglaniyor sürekli. En az onlar kadar suclusunuz..

  6
  1
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   selimde vizyon mu var.
   ulan önce ağzındaki dişleri yaptırsın. maçlarda adamin ağzına bakmaktan maçı seyredemiyoruz

   12
 8. Serdar acarhorozun adami ender yada sedat 3 un damadı bursasporu alinay döneminde zarara sokan ozhan Polatı hoca olarak istemiyoruz kardeşim

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu