Bursaspor’da futbolun patronu belli oldu

Bursaspor’un Sinan Bür başkanlığındaki yeni yönetimi, sessiz sedası görev bölümü yaparak dört bir koldan yeşil beyazlı kulübün sorunlarını çözmek için kolları sıvadı.

Bursaspor’un Sinan Bür başkanlığındaki yeni yönetimi, sessiz sedası görev bölümü yaparak dört bir koldan yeşil beyazlı kulübün sorunlarını çözmek için kolları sıvadı.

Başkan dahil 9 asil, 8 yedek üyeden oluşan yeni yönetimde 15 isme aktif görev verilmesi dikkat çekti. Ünal Yanar’ın 2. başkanlığa getirildiği yeni yönetimde Futbol Şube Sorumlusu olarak İsmail Ertekin belirlendi.

İletişimden Sorumlu Asbaşkanlığa Erkan Öncel’in getirildiği yeni yönetimde Özlüce, Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı ve Vakıfköy’den sorumlu yöneticilerin atanması da dikkat çekti. Kulübün eski futbolcularından Dr. M. Recai Özdemir de Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi oldu.


Yönetim Kurulu Görev Dağılımı

Sinan Bür: Başkan

Ünal Yanar: 2. Başkan

Sinan Oral: Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Erkan Öncel: İletişimden Sorumlu Asbaşkan

İsmail Ertekin: Futbol Şube Sorumlusu

Erdinç Doğan: Amatör Branşlar ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Beyhan Çalışkan: Amatör Branşlar ve Futbol Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Gökhan Güleç: Reklam ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi, Bursastore’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Cemal Vardar: Türkiye Futbol Federasyonu’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Adem Bostan: Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Alper Özyüksel: Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Salih Fındıkkaya: Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Eren Şengüzel: Ulaşım ve Koordinasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

M. Orhan Efe: Sosyal Sorumluluklar, Taraftar ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

M. Recai Özdemir: Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Ercan Bayraktar: Yönetim Kurulu üyesi

Şaban Doğan: Yönetim Kurulu üyesi

Kaynak
Olay Gazetesi

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İsmail ertekin futbolun başı,arkadaş bu adam 3-5 ay önce bu takımın teknik patronuydu zaten.Futbolculardan tepki vardı.Ne değişti kapıdan kovarsanız bacadan girerim mi? Orada en baba 3 kişi ünal yanar,ercan bayraktar,eren şengüzel.Ama bayraktar görev almamış.

  11
  2
 2. Sinan başkan paramız yok şehre güveniyoruz demiş başkan yanında iki üç tane eski futbolcu var herkes biliyor durumlarını çaya para vermez.O zaman en iyi 11 insanı bulalım yönetime tertemiz şehir para versin.Çünkü tek şey tek ihtiyaç para İSMAİL Ertekin zaten başındaydı şimdi ne yapacak tavşan mı çıkartacak şapkadan

  8
  1
 3. Ohoooo. Şu manevi destek gazlı muhabbetlerden çıkamazsak bu klüp 10 milyar tl borçlu mahalle takımına kadar iner. Madem para yok o zaman neden aday olunuyor. Rg de aynı şekilde dinlenebilirdi. Bu klüp daha 10 yıl önceki başarılarıyla, sattığı topçular ile filan şu an Süper Lig de ilk üçte olup, şu an kasasında 2 milyar tl para olması gerekirken nasıl bu lige kadar düştük de dımdızlak kalıp da 2 milyag TL borcumuz oldu diye hesap sorup dava açan RG nin davaları da güme gittiğine göre bu bu komediyi daha fazla oynatmaya gerek yok. Bıktı millet artık aynı seneryo, ayni finallerden.

  1
  2
 4. İnşallah başarılı olurlar.Kalben söylüyorum.Çünkü işimiz Allah a kaldı gerçekten.Ama bu yönetimin içinde sevilmeyen be bir gram faydası olmayacak adamlar var.Bu arada ben erikli su da çalışıyorum bizim patron yurtdışında daha ilk gün istifa etmişti işleri için adını gördüm ama yönetimde değil bizim bildiğimiz.

 5. Yeni yönetim daha yeni geldi. Daha şimdiden eleştiri yapma gereği duyanlar var. Önce bir destek olmayı deneyin arkadaş.
  Baktık başarılı olamıyorlar eleştiri modunu öyle açarız…

 6. Aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek Çılgınlıktır demiş bir düşünür finaller aynı farklı bir sonuç çıkmayacak ne yazık ki…
  3 cü lig hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar bir an önce Bursaspor FK kurulmalı ne yazık ki yoksa futbola hasret Bursaspor’dan uzak bir nesil büyüdü büyüyecek bir an önce gelecek nesli korumalıyız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu